Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Naponta séta a munkahelyre...

Naponta séta a munkahelyre kutyával? (Több, mint 3 óra odavissza)

Figyelt kérdés

Eddig heti két napot volt huzamosabb ideig egyedül a kutyám, olyan beosztásban voltunk a férjemmel. Viszont most megváltoztak a dolgok, és hétfőtől péntekig, reggel fél9től 5ig egyedül lenne otthon.

A munkahelyemre néha behoztam már, nem gond ha jön. Arra gondoltam, behoznám hetente többször vagy esetleg minden nap, ha bejön neki. Sétálva tennénk meg az utat, ami több, mint 3 óra odavissza. Így viszont már nem marad idő (nekem főleg energiám) még labdázni, kutyatársaságba elvinni. Az maradna hétvégére, péntekre esetleg. Gond ez így? Jobb lenne inkább otthonhagyni és munka után tartalmasabb programot csinálni. Mert tulajdonképpen csak lohol mellettem a szmogos, zajos belvárosban.



2017. okt. 11. 13:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha kutya nélkül mész akkor is gyalogolsz? Ha 5ig dolgozol hogy érsz haza, hány órára?
2017. okt. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem, akkor buszozom. Fél ötig dolgozom csak. Jó esetben 5-re, negyed6ra hazaérek.
2017. okt. 11. 13:51
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbálhatnád felváltva. Arra gondolok, hogy a város miatt agyilag le lesz fáradva másnap, nyugisabb lesz. Beviszed mondjuk egy héten 3x, a többi két nap otthon van és este foglalkozás, meg hétvégén.
2017. okt. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ez se rossz ötlet.
2017. okt. 11. 14:13
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki egyik héten így, a másikban úgy. Meglátod melyik a jobb
2017. okt. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
7től 4ig van az én öreg kutyám egyedül otthon hétköznap. Nem okoz neki problémát. Reggel mielőtt elmegyek séta, mikor hazaérek egyből séta, aztán játszás, fésülés, dédelgetés. Később vacsora és gyógyszer neki, szeretgetés. Este séta, alvás. Jól működik.
2017. okt. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
3-as ötlete valóban jónak tűnik.
2017. okt. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Tegnap volt bent velem egész nap, és visszafelé még a Gellért-hegyre is felvittem picit. Teljesen ki volt purcanva.


Annyi még a fura, hogy itt bent a munkahelyemen nagyon izgatott. Otthon ha én teszek-veszek, ő pihen. Itt meg sokszor ül és vár, felnyüszög, hogy foglalkozzunk vele. Én úgy láttam rajta, hogy imádta a nagy sétát, van ez a kedves hálás nézése menet közben, amit imádok, viszont itt bent még nem találta a helyét. Remélem, ez változni fog.

2017. okt. 12. 11:03
 9/10 anonim ***** válasza:
Persze, változik, meg kell szoknia. Vihetnél neki kongot vagy rágókát "nyugis elfoglaltságnak".
2017. okt. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Vittem kongot, labdát, itt is tömik állandóan kajával :D
2017. okt. 12. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!