Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tanácsokat szeretnék kérni...

Tanácsokat szeretnék kérni japán akita inu kutya tartásához, neveléséhez?

Figyelt kérdés

Kicsi (3eves) korom óta minden álmom egy akita kiskutya. Most itt van rá az alkalom és szeretném ha egy kicsit segítenétek, mert első kutya lenne, idáig menhelyeken segítettem, ismerősök kutyainal is ott voltam, ha segíteni kellett, csak néhány jótanács érdekelne.

13/L


2017. okt. 22. 16:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Első tanács: 13 éves kezdő kutyás kislány NE VEGYEN japán akitát.
2017. okt. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bunkó választ kedves első!
2017. okt. 22. 16:35
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Pedig az elsőnek igaza van. Túl nagy falat lenne neked, tapasztalt kutyásoknak is beletörik a bicskájuk.
2017. okt. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

1. Nem azt kértem, hogy azt szajkozzatok h ne ilyen kutyám legyen!

2. Tanácsokat kértem!

3. Meg ha igaza is lenne az 1nek akkor is meg lehet normálisan fogalmazni!

2017. okt. 22. 16:43
 5/23 anonim ***** válasza:
47%

Egyet értek az elozokkel! Lehetsz 13 évesen is karakán ember és lehet hogy bírnal a kutyával..de tapasztalat nélkül nem hiszem hogy erre sok az esély..

Ha már válassz inkább egy shiba inut esetleg valamilyen Spitzet.. be kell latnod hogy ez a kutyusnak sem tenne jót és szerintem onzoseg lenne csak a külsőségek miatt választani kutyát ,főleg ha egy ennyire erős jellemű fajtát valasztasz.

Üdv .: Egy kutyás rendőrnek tanuló lány😉

2017. okt. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg 10 éve álmod a fajta. Mindent tudnod kellene már róluk, nem itt kérdezgetni.

Ez is csak azt bizonyítja, hogy nem vagy még érett a tartására.

Várj pár évet, addig lesz időd mindent megtanulni a fajtáról, a kutyatartásról, és ami ezzel jár. Hidd el, ezzel csak neked, és a kutyának lesz jobb.

2017. okt. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

#5: köszönöm a valaszodat!

#6: így van 10 éve álom fajta! Az alap dolgokat tudom, de engem tapasztalatok érdekelnek!

Azt meg úgy hozzá teszem, h ismerősek kutyáját (akita keverék) én segítettem nevelni, mert felelőtlenül választották a kutyát, képtelen voltak nevelni...

2017. okt. 22. 16:54
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek igaza van aki azt mondja nem való neked a fajta, egyet kell értenem, viszont a shiba inu még keményebb, úgyhogy arra se akarj váltani még véletlenül se.

Hidd el, ezek a japán fajták se nem gyerek se nem kezdő kutyás kezébe nem valóak, tessék, finoman megfogalmazom neked. Nem a te konkrét személyeddel van baj, hanem hogy 99,99%-ban biztos hogy nem bírnál vele, mert ez egy ilyen fajta, kész. Nem küllem alapján választunk kutyát.

2017. okt. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Nem kullem alapján választottam! -.-"
2017. okt. 22. 17:02
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Na nekem ne mondd hogy egy hároméves gyerek majd jellem alapján választ kutyát. Három évesen megláttad, megtetszett A KINÉZETE ami küllem, az alapján választottad. Ha ismernéd a jellemét, és a fajtát, meg úgy alapból a japán fajtákat tisztában lennél az igényeivel és hogy nem neked való, ennek ellenére gyakorikérdéseken kérsz nevelési tanácsokat. Nagyon hozzáértő tapasztalt kutyás lehetsz aki nagyon körültekintően három évesen választott jellem alapján egy japán fajtát...
2017. okt. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!