Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rászánnátok 100 ezer forintot...

Rászánnátok 100 ezer forintot a kutya műtétére?

Figyelt kérdés

Úgy, hogy kb 50 %, hogy nem sikerul és akkor altatás vagy most altatnátok?

7 éves kutya



2017. okt. 23. 01:32
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
31%
Ezt neked eldönteni! Anyagilag van rá lehetőség és mennyire fontos neked?! Írj majd!
2017. okt. 23. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Öcsém kutyája és tőlünk kért kölcsön, de moat mi sem állunk valami fényesen. Meg most ha sikerül a műtét él még 1-2 évet? Én nekem nagyon soknak tűnik ez. És ez a minimum, ennél csak több lehet a költség.
2017. okt. 23. 01:41
 3/27 anonim ***** válasza:
15%
Igen, igazad van.. ez esetben a 2. opcio:( plusz nézzétek,hogy a kutyusnak mi lenne jobb. (nem tudom , mi a baja)
2017. okt. 23. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Pontosan én sem de azt hiszem gerinc...
2017. okt. 23. 01:50
 5/27 anonim ***** válasza:
86%
Az orvossal kéne megbeszélni ő mi javasol és a kutyus érdekeit nézni. Ha sikerül a műtét mik a kilátások, mennyi szenvedéssel jár az állatnak a rehabilitációs időszak? Élhet e teljes életet? A kutyus családtag. A pénz meg csak pénz.....
2017. okt. 23. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
A penz az csak penz de ha nincs...
2017. okt. 23. 02:02
 7/27 anonim ***** válasza:
87%
Gondolkodás nélkül.
2017. okt. 23. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
72%
Igen gondolkodás nélkül. A kutyám a társam akiért BÁRMIT megtennék. Hét éves kutya még nem öreg. Simán élhet még kétszer ennyit. Egyébként volt egy rákos kutyám hetente vittem kemoterápiára. Egy alkalom, 20 ezer forint volt. Amire akarok hogy jusson arra jutni fog.
2017. okt. 23. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim válasza:
3%
Én nem szánnék ennyit rá. Remek hogy valaki szerint a pénz csak pénz, meg arra jut neki amire akar, de nem mindenki van ilyen anyagi helyzetben. Én is nagyon szeretem a kutyánkat, de inkább a gyerekeimre költeném a pénzt és nem a kutyára. Főleg ha ez még csak a minimum összeg és erősen kérdéses, hogy túléli-e a kutya. Én inkább most altatnám.
2017. okt. 23. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
68%

Az ember is àllat, akàr a kutya.

Vagy akäàr a tehén. De egy kutya nem tehén!

A tehén egy haszon àllat.

A kutya az ember tàrsa, soha nem fog a szaarban hagyni. Még akkor sem ha nem tudsz neki enni adni. Ott fogja hűsöltetni az àllàt a pocakodon ha éhes is...

Az ember pedig..... folytassa mindenki maga....

2017. okt. 23. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!