Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rászánnátok 100 ezer forintot...

Rászánnátok 100 ezer forintot a kutya műtétére?

Figyelt kérdés

Úgy, hogy kb 50 %, hogy nem sikerul és akkor altatás vagy most altatnátok?

7 éves kutya



2017. okt. 23. 01:32
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Ekkora összeget még nem kért, de 5-10 ezreket igen... soha nem jött vissza. Ha kértem én voltam a szemét... anyám ugyan ez a kategoria... emiatt is vagyok nehez helyzetben
2017. okt. 23. 09:21
 22/27 anonim ***** válasza:
Nem neked kell eldönteni, hogy egy kutya megér- e ennyit. Ezt verd is ki a fejedből. Az öcséd már eldöntötte. Neked azt kell, hogy adsz-e neki. Ha nem adsz neki az sem gond, így döntöttél és kész, de ne azt mond neki, hogy azért mert egy kutya nem ér meg ennyit, ezt nincs jogod mondani. Azt igen, hogy nincs pénz, vagy félsz, hogy nem fogja megadni. De nincs utálatosabb kijelentés, minthogy: erre nem adok. Valakinél a kutya családtag. Ha nem adsz neki, gondolom majd megildja máshogy. Ha igaz, hohy a kutyára kell, és fontos neki, akkor egy banktól is fel tud venni kölcsönt.
2017. okt. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
55%

Sajátomért még kétszer ennyit. Ha nem tudok senkitől se kölcsön kérni, akkor ott a provident, vagy mittudomén, uszorások, bármi. Megoldanám, mert nem tudnék utána azzal a tudattal élni, hogy szaros százezer forint miatt halt meg a kutyám.


Viszont, ha az öcsém sose adná vissza a kölcsönöket, és kérne egy nagy összeget, hát hússzor átgondolnám, hogy adjak-e neki... Inkább azt mondanám, hogy itt van ötvenezer, nem kell visszaadni, a többit meg szedd össze magad.

2017. okt. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 pptomi ***** válasza:
56%

A konkrét kérdésre válaszolva: bármit megtennék a kutyámért, mint más családtagomért, összeget figyelmen kívül hagyva, esélyeket nem latolgatva.


Hogy a pénzt visszakapod-e, azt nem tudhatom, de nem is volt a kérdésben.


Ami ilyen helyzetekben bosszant az az, hogy sok kutya, macska, kisállat tartónak meg sem fordul a fejében, hogy legyen félretéve valamennyi pénz egy nem várt betegség/baleset kezelésére. Sokan arról sem hallottak, hogy lehet kötni éves biztosítást már 10 000 forintért is, ami egy évig érvényes. Ráadásul tartalmaz felelősségbiztosítást is, bizonyos összeghatárig.

2017. okt. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
ezek az emberek :D xd
2017. okt. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 pptomi ***** válasza:

"ezek az emberek :D xd"


Vicces mi? Ezek az emberek elviszik dokihoz a kutyájukat, kerüljön bármekkora összegbe.

Lehet rá 0 pontot adni, de én pont leszarom.

2017. okt. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
En is pont leszarlak teged xd
2017. okt. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!