Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most mit csináljak (bolha)?

Most mit csináljak (bolha)?

Figyelt kérdés

Egy hete irtotta ki az ÁLLATORVOS a bolhákat, és ma láttam egyet az ágyamon! Az egyik kutyám nagyon vakarózik is még, igaz annyit nem mint amikor bolhás volt. Eddig nem láttam bennük bolhát, de ha az ágyon van akkor benne is van. :S

16! ezret költöttem a r*hadt bolhákra, többet nem tudok! Hogy lehetek ennyire szerencsétlen? Más vesz egy olcsó spot-ont, 100 Ft-os nyakörvet, vagy a legtöbben SEMMIT, és mégsincs baja az állatainak! :S


2010. máj. 30. 10:40
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:
Mondom próbáltam és igaz megölte a rajtuk levő bolhákat, de annyi, ugyaúgy folytatódott az invázió. Én képtelen vagyok egy 5 kg-os, ha nem tetszik valami harapós macskát megfürdetni. Nem értem miért nincs egyezményes dolog erre? Nem egyforma minden bolha?
2010. máj. 30. 19:34
 32/32 A kérdező kommentje:
Szerintetek ha elköltöznénk egy tuti "bolhátlan" házba az állataimmal akkor könnyebben ki tudnám belőlük irtani? Abba a házba még sosem voltak állatok.
2010. máj. 30. 22:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!