Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Harapdál a kutyám szeretetből...

Harapdál a kutyám szeretetből erre ma én is vissza haraptam azóta nem jön hozzám lehet megvan haragudva?

Figyelt kérdés
Sajnálom nagyon szegényt nem akartam nagyon megharapni de tudatni akartam vele hogy fáj nekem is... 17/f
2017. nov. 4. 15:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
te nem vagy százas :D hol haraptad meg?
2017. nov. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A bal vállánál.
2017. nov. 4. 15:16
 3/9 anonim válasza:
77%

Én egyszer a macskámnak haraptam vissza.


Majd megbékél.

2017. nov. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Most hagyjad, ne békítgesd, most legalább tudja, hol a helye. Majd kiduzzogja magát és kész.
2017. nov. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Beteg vagy...
2017. nov. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
... nem is kicsit.
2017. nov. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%
Jól tetted. :) A harapásról amúgy is le kell szoktatni. Most megijedt, majd megnyugszik.
2017. nov. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha harapdál és le akarod szoktatni róla a legegyszerűbb módszer, hogy mikor odakap kiadsz egy nagyion magas visító hangot. A kutyákk is így jelzik egymásnak, ha túl durva a harapás. Pér alkalom után megtanulja, higy meddig mehet el.
2017. nov. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
79%

ma 17:17

Az éppen valós, hogy visítással jelzik a kutyák, ha a másik erősebben harap. Leginkább kölyökkorban. Viszont van olyan kutya, amelyiket ez nem hatja meg és utána még nagyobbat harap. Addig, míg a másik vagy megadja magát, vagy elkotródik.

Vagy éppen párjára talál, és a másik még nagyobbat harap vissza.

Ez főleg a nagyobb testű,munkakutyák jellemzője.

Egyszóval nem minden kutyánál válik be a visítozás.

2017. nov. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!