Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutya remeg, kedvtelen és...

A kutya remeg, kedvtelen és csak fekszik/alszik. Mi baja lehet? Enni eszik

Figyelt kérdés

Az orvos kedden rendel, gondolom jó ha megnézi.


Mi lehet a baja? 13 éves kan...


Elvileg lázas is volt, mert szüleim azt mondták forró és lázcsillapító után jobban lett, szaladgált, macskára támadt.


2017. nov. 6. 14:21
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Betakartam és hagyta, pedig mindig elkezdte rágni, játszani a takaróval sosem hagyta :(
2017. nov. 6. 14:26
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Most kellene állatorvoshoz vinni, nem kedden.
2017. nov. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Lehet máshova is vinni mint akihez alapból járunk?
2017. nov. 6. 14:28
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy lehet. Oda viszed ahova akarod. Ha nagyon nincs jól ne várjatok holnapig!
2017. nov. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem én döntök, nekem nincs keresetem, szüleim nem akarják elvinni, mert hogy sok pénz lenne... :(
2017. nov. 6. 14:35
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Lázcsillapító??? Meg vagytok őrülve? Először is soha nem adunk embernek való gyógyszert kutyának, mert meg is ölheti egy egyszerű lázcsillapító is. Másodszor, ha már lázcsillapítót kap, előtte lázat is kell mérni rendesen (végbélben hőmérővel), utána lehet gondolkodni azon, hogy mivel csillapítsuk.
2017. nov. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Értem. Szóval beteg a kutya és ti csak nézitek. Ki honnan tudjuk, hogy mi baja van? Ha tudnánk is, az nektek miben segítene? Gyógyszert csak orvos tud adni vizsgálat után!

De ha így álltok a kutyatartáshoz, ha ennyire felelőtlenek, sóherek vagytok, minek kell nektek bármilyen háziállat is?

2017. nov. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Nem tudok mit tenni, itt sírok és hiába.....Elvinném én bárhova de nincs egy kunyi vasam sem. ha lenne fizetésem az egész is elmehetne rá :(
2017. nov. 6. 14:42
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Már vártam mikor derül ki, hogy a kérdező 15 éves és lány, és nincs pénze és különben is...

Mi a különbség, hogy holnap (kedden) viszitek az orvoshoz, mintha ma vinnétek? Ezt nem értem. Egy-egy területen az állatorvosok nagyjából ugyanazon az áron dolgoznak. Gyakorlatilag pár száz forint különbség van köztük, de nem az, hogy az egyik 2x annyi mint a másik. Mitől lenne jobb ha holnap vinnétek el ahhoz akihez amúgy is jártok, mintha ma vinnétek el ahhoz aki most rendel? 24 óra alatt sokat romolhat az állapota, és az lehet már jelentős plusz költség lesz. Egy halom kutyabetegségnél ha korában van elkezdve a kezelés akkor olcsóbb gyógyszerekkel meg lehet úszni. És mégis milyen lázcsillapítót kapott? Ez a kérdés úgy csak vicc?

2017. nov. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
67%
Meg remélem azzal tisztában vagytok, hogy a kutya normál testhője magasabb mint az emberé? Gyakorlatilag a normál testhőmérsékletük 37-39 fok között van (Amit már embereknél hőemelkedésnek, láznak neveznek).Igazán a kutya 40 foknál kezdhetünk a kutyánál lázról beszélni! És ez szabályosan végbélben mérve. Komolyan agyam eldobom. És még büszke is az ilyen mértékű állatkínzásra a kérdező. Remélem megmutatod ezt a kérdésd a szüleidnek, hogy ország világ előtt beismered, hogy mekkora állatkínzók vagytok. Tudod hány évet ad ezért a BTK?
2017. nov. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!