Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az baj ha már felnőtt tápot kap?

Az baj ha már felnőtt tápot kap?

Figyelt kérdés

Hét hónapos keverék kutyámnak, most lenne esedékes a táprendelés. Arra gondoltam, hogy felnőtt tápot rendelnék neki. Brit Care-el etetek. Jelenleg ezt eszi [link] és most ezt venném www.petissimo.hu/kutyaknak/szarazeledelek/brit-care/brit-care-hypo-allergenic-adult-medium-breed.html


Eredetileg egy éves koráig kéne a kölyöktápot ennie. Amiért én mégis váltani szeretnék:

-elég mohó, és gondolom ott már nagyobbak a tápszemek, jobban megrágná.

-az előírt mennyiséget kapja (130g), + kis jutifalat, és elég fejlett, talán kicsit kövér is.

-sok a végtermék(állagra rendben van), gondolom erős táp a jelenlegi

Probléma ha váltok? Köszi.


2017. nov. 7. 10:05
 1/3 A kérdező kommentje:
ez lenne a felnőtt: www.petissimo.hu/kutyaknak/szarazeledelek/brit-care/brit-care-hypo-allergenic-adult-medium-breed.html
2017. nov. 7. 10:06
 2/3 A kérdező kommentje:
majd most :D [link]
2017. nov. 7. 10:07
 3/3 anonim ***** válasza:

A legtöbb tenyésztő nem tart kölyöktápot. Azonnal a felnőttekét kapják a kutyusok.

Amúgy durvább az összetevők dózisa a kölyöktápokban... ezért drágább. Azonban sokan úgy gondolják köztük én is, hogy totál felesleges ilyen mértékben pumpálni a "jót" a kölyköknek.

Bajuk nem lesz a felnőtt táptól, legalábbis én több tucat kutyámat neveltem fel rajta és még nem volt.

Fordítva már jobban el bírnám képzelni, mármint hogy kölyök tápot kap egy felnőtt eb... De szerintem ott is inkább csak egy jóval drágább vizelet/béltermék lesz az eredmény, mintsem bármi egyéb szövődmény.

2017. nov. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!