Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az Angol Bulldog mennyire...

Az Angol Bulldog mennyire problémás kutya?

Figyelt kérdés

Úgy értem mennyire beteges, stb.


Lakásba kéne egy nem túl nagy mozgásigényű kutya, 2 macska mellé...

Kérlek ne írjátok a plüsskutyát, tisztában vagyok vele hogy a legalacsonyabb energia szintű fajtákkal is sokat kell foglalkozni, s fogok is.

Meg a legminőségibb kajával fogom etetni, stb.

Megpróbálok majd mindent megadni neki, de a leendő kutyám saját érdekében nem jó, ha border collie szintű fárasztást igényel...


Nekem az angol bulldog nagyon szimpi, de sok rémtörténetet hallottam róla.

Illetve tetszik még a basset hound is, bár Őt gondolom sokkal nehezebb macskákhoz szoktatni.



2017. nov. 13. 22:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
77%

A daganatos dologra reagálnék.

A dolog inkább úgy néz ki, hogy aki több mint 100ezer forintot szán egy kutyára , az utána sem sajnálja rá a pénzt és minőségi táppal eteti.

A rossz minőségű táplálás nagyban megnöveli a daganatok kialakulásának esélyét.

Sajnos ( bár mostanában már fordulóban ez a rossz tendencia) sokszor azért választanak az emberek menhelyes kutyát, mert az ingyen van, vagy csak pár ezer forint. A kutyára a továbbiakban sem akarnak költeni, olcsó rossz minőségű táppal és konyhai maradékokkal etetik. Ami ugye egy idő elteltével megbosszulja magát.

Tehát valóban van ráció abban, amit mondasz, csak éppen az ok nem helytálló.

2017. nov. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
100%

szia

Már a második angol bulldogom van, a szem műtéten kívül nem volt más problémája egyiknek sem (sajnos a szembetegség nemcsak a bulldogoknál van, hanem minden "lazább " bőrű kutyusnál)

ha jó helyről veszed, és odafigyelsz rá, nincs vele több gond mint egy bármilyen más kutyával :)

jó bulldogozást :)

2018. jan. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem mostani kérdés ahogy látom de hátha valaki látni fogja a válaszomat..

Nekem lassan 1 éve lesz hogy van 1 Angol Bulldog szuka kutyusom. Ahogy mondják ennek a fajtának nem nagyon szabad csirkét/csirkés ételeket adni mivel allergiás lehet rá. Nekünk eddig csak ez az egy probléma volt vele szerencsére. Nekünk úgy jött ki ez az allergia hogy elkezdett foltokba kihullani a szőre a kutyának és ilyen csomós lett azon a része a kutya bőre. Azóta szerencsére nincs ilyen baja amióta bárányos ételeket kap(tápot), néha kap lazacos konzervet attól se lett semmi baja. Viszont mi marhát és csirkét nem adunk neki marhát nagy ritkán de csirkét semmikeppen se. Szerintem nem beteges fajta de aztán lehet hogy jól kifogtuk azt hogy a miénk nem beteges. :)

2019. okt. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!