Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tegnap elütötték a hugom kis...

Tegnap elütötték a hugom kis csivavatacsi keverékét. Jogos, hogy öt okolom?

Figyelt kérdés
Ki rakta orákra a kertbe felügyelet nélkül és unalmában valahol kifurta magát, aztán kifutott az utestre és a kocsik közt cikázott egy pizzéria elött, az egyik szomszéd észre vette szaladt ö is és a pizzéria dolgozoi is hogy elfogják, de egy kocsi totál átment rajta. A szomszédom mesélte ezt sírva. Teljesen be lett drotozva, de amugy is ez szobakutya és oly kicsi hogy unalmában csak ki furta magát. Most dühös vagyok a hugomra. Jogosan? Külön lakrészben élünk és én keveset vagyok otthon épp ezért nem válaltam kutyát.

2017. nov. 16. 18:06
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Könyörögtem tartsa bent:( ugy fáj:(
2017. nov. 16. 22:01
 12/19 anonim ***** válasza:
79%
Szegény kiskutya. Nyilvánvaló, hogy hibázott a húgod, de erre remélhetőleg rájön magától is, nem kell a nyakába zúdítani. Inkább akkor beszélgess majd el vele, ha később esetleg másik kutyát akar.
2017. nov. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
5%
nem jogos, honnan gondolta volna, hogy ilyen hülye, hogy kifúrja magát
2017. nov. 17. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
78%
Már hogyne lenne jogos? A kutya valamennyi viselkedése, tette a gazda felelőssége! A kutya nem lehet kint felügyelet nélkül, kontroll nélkül a közterületen! Ez törvény! Mindegy, hogy egy buta kislány mit gondol és mit nem, ha ő a gazda, az ő dolga ezt megakadályozni!
2017. nov. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
12%
nem várható el egy felügyelőtől hogy arra gondoljon hogy pár óra alatt kifúrja magát
2017. nov. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 EvaSz86 ***** válasza:
100%
Jogos, hogy őt okolod. Én mondjuk kíváncsi lennék rá, hogy megértette-e, hogy jobban kellett volna ügyelnie. Aki azt mondja, hogy pár órára nyugodtan szabadon lehet hagyni...háttt...szerintem ilyen időben egy csivava már ne legyen kint több óra hosszát...főleg ne felügyelet nélkül. Ha nincs vele foglalkozva, akkor nyilván nagyon kíváncsi...ha tanította volna, hogy mit szabad és mit nem...akkor más lett volna a helyzet. Szerintem nem először próbálkozott a kijutással. Ha legalább néha-néha kint lett volna vele, és látja a próbálkozást, akkor rögtön lehetett volna tiltani, és akkor nem próbálkozik ismét. Érthető, hogy dühös vagy. Szerintem majd, mikor már megnyugodott ő is kicsit, azért ülj le vele, és beszéljétek át...nem kell leordítani, de meg kell értenie, hogy állatot csak akkor veszünk magunkhoz, ha felelősséget vállalunk érte. Sajnálom, hogy elveszítettétek.
2017. nov. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
65%
Az ilyen pici kutya bármilyen legyen is a keritésed biztos ,hogy kifér természetesen nem szabad felügyelet nélkül hagyni 1 percre sem még akkor is baj lehetett volna ha a húgod kinnt van vele nem tudom mennyire volt a kutya szófogadó ?
2017. nov. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Kicsit sem volt szófogadó mivel nem tanitotta semmire, nem foglalkozott vele. Csak kaját lerakott neki meg kint vizet, csak kint ehetett, a vizét én cserélgettem langyosra mert befagyott, vagy jéghideg lett. Bent az elöszobába lehetett a kutya vagy kint.
2017. nov. 17. 15:46
 19/19 anonim ***** válasza:
ennyi erővel minden kutyatulaj, aki a kertben tartja a kufyáját, egy h..l.ye? Ne vicceljünk már! Nem közterületen hagyta magára, hanem kiengedte az udvarra.
2019. máj. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!