Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyával tilos vadászni?

Kutyával tilos vadászni?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy vizslát, mert erdő melett lakok, és lenne rá, hely idp, meg szeretek kirándulni, sportolni. A vizslát nagyon szeretem. És, itt egy részen van vadász les, de arra nem mennék. Ha a kutyával sétálok az erdpbe, nem mondják majd az a vadászok, hogy én vadásztatom a kutyát? És, ha meglát valami vadat, utána menne, és nem tudnám vissza hívni?
2010. máj. 31. 19:51
1 2 3
 1/21 Akiteki ***** válasza:
100%

Akkor lelövik. Inkább kerüld el.

Vagy barátkozz össze a vadászokkal.

2010. máj. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Fajtatiszta kutyát lelőnének?
2010. máj. 31. 20:02
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Fajtatiszta, keverék.. nekik egyre megy.. lelövik.. van is egy jogszabály, ha a kutyád elüldözi úgymond a vadat, akkor sajnos lelőhetik..:( hülye szabály.. nem lehet biztonságban kutyát sétáltatni sem..:(
2010. máj. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Minden kutyát lelőnek, ha vadat űz.. Sőt én a helyedben nem mernék még az erdőbe se menni vele, mert volt olyan már, hogy a GAZDÁJA MELLŐL lőtték ki a kutyát.. A kutya elől haladt nem is messze a gazdától, az ember meg ki lőtte.. Szóval egy pontos egyeztetés után mernék bemenni max. Vadásztatni pedig szerintem nem lehet ilyen helyen.
2010. máj. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
És, ha rárakok egy narancssárga nyakörvet? Akkorse érdekli majd őket, hogy talán nem egy kóbor kutya?
2010. máj. 31. 20:09
 6/21 anonim ***** válasza:
68%
Ha lefested rikito narancs sargara, es 200db-el csengo csengot raksz ra, akkor sem erdekli oket. Lelonek ezek mindent, ami mozog...
2010. máj. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
Szerintem beszéld meg velük, hogy ha pl látnak egy kutyát narancssárga nyakörvvel azt ne lőjék le, mert ott vagy a közelben. Ha meg nem akarsz beszélni velük akkor meg ne járj arra kutyát sétáltatni szerintem.
2010. máj. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Akiteki ***** válasza:
100%
Nem mintha számítana, ha szólsz nekik. Barátnőm kutyája csak pisilni szaladt be az erdőbe és már nem jött ki.
2010. máj. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
68%
Valahogy. De egyszer betette hozzánk a lábát a vadászok kutyája és én meg csak fogtam egy botot és megkergettem vele. Megpróbáltak feljelenteni, pedig ők már 3 kutyámmal végeztek eddig.
2010. máj. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Vadászni vadászengedéllyel lehet, amihez vizsgázni is kell. Egy átlag kutya az életével játszik, ha vadászik!
2010. máj. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!