Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyával tilos vadászni?

Kutyával tilos vadászni?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy vizslát, mert erdő melett lakok, és lenne rá, hely idp, meg szeretek kirándulni, sportolni. A vizslát nagyon szeretem. És, itt egy részen van vadász les, de arra nem mennék. Ha a kutyával sétálok az erdpbe, nem mondják majd az a vadászok, hogy én vadásztatom a kutyát? És, ha meglát valami vadat, utána menne, és nem tudnám vissza hívni?
2010. máj. 31. 19:51
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, ha lelőnék a kutyámat, ott ásnám el az erdőbe az illetőt!!! Nem is tudom pontosan melyik országba Cseh vagy Lengyel, most vezették be az állatvédelmi törvénybe, hogy a vadászoknak TILOS az erdőbe lelőni a kutyát, ha gazdával van, ha kóbor, tök mindegy, NEM LŐHETIK LE!! Persze Magyarország sose fog ilyen szintre fejlődni, sajnos!
2012. márc. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!