Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meghalt a kutyám (? )

Meghalt a kutyám (? )

Figyelt kérdés

12 évesen meghalt a kutyám... szerintetek ez normális halálozási kor, vagy még korai volt a halála? :(

Nem volt semmi tünete, egyik napról a másikra elaludt...



2017. nov. 27. 21:21
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
és köszönöm a kedves válaszokat eddig :)
2017. nov. 27. 22:09
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, azok olyan édesek :(


Részvétem

2017. nov. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
42%
A halál az összes olyan biológiai funkció leállását jelenti ami az élő szervezet fenntartásához szükséges. Ebből nem kell nagy ész ahhoz, hogy belásd meg tud halni egy kutya is.
2017. nov. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 aranyos121 ***** válasza:
80%
a "megdöglött" szó kicsit undorító...
2017. nov. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
63%
A nagy testű kutyák 8-10 évig élnek, a kistestűek akár 15-6 évig is legalább. Nem volt fiatal, és legalább nem fájdalmak közt ment el.
2017. nov. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem. A kedves, jólelkű élőlények, mint például az állatok, ők meghalnak, átmennek a szivárványhídon, esetleg kimúlnak. Az ilyen válaszolók, mint pár sorral feljebb, akik lenézik az állatokat, na ő döglenek meg vagy esetleg hullanak el. Meg a politikusok.


Kedves kérdező, nagyon sajnálom, részvétem. A 12 év elég szép kor, általában ennyi az átlagéletkor a jól tartott kistestű kutyáknál. Persze érthető, hogy váratlanul ért, ha nem volt semmi panasza.

De így igazán szép élete volt, sok kutyus lesz beteg/süket/vak az utolsó éveire.

2017. nov. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
23:10 hiába jössz ide provokálni, attól nem lesz nagyobb a pöcölőd. Egy csivavának is nagyobb töke van, mint neked. :)
2017. nov. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Kedves #13-as!



Azért, mert kiírtam egy kérdést, nem kell egyből a negatív hozzáállású általánosítást nyomatni. Nem értem mi zavar abban, ha valaki családtagként kezeli a kutyáját, macskáját, egyéb állatát. Lehet ez egyeseknek felfoghatatlan, mégis vannak olyan emberek, akik képesek lelki kapcsolatot kialakítani a kedvencükkel, nem csupán haszonállatként, vagy tárgyként tekinteni őket (a magyar nyelvi fogalmak se érdekelnek, még akkor sem, ha az általad említett szavak fejezik ki az állat megszűnését - ez most nem a grammarnazi szekció).


A negatív demagógiák meg főleg nem kellenek, tekintve, hogy nem szólt semmi ilyenről a fáma.

A szomszédaim köszönik, jól vannak, nem mérgezett meg senki SENKIT. :)

2017. nov. 27. 23:30
 19/24 A kérdező kommentje:

Egyébként sem szeretem mikor nyelvi megkülönböztetést próbál bárki is használni, tekintve, hogy az ember sem más egy állatnál. :)


S igazából szép is lenne így a sírkő is nem?


Megdöglött 1924...stb :)

2017. nov. 27. 23:35
 20/24 anonim ***** válasza:

Kérdező, nagyon jó stílusban írsz. ;)

A kutyusod sajnálom. :(

2017. nov. 28. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!