Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akkor ha a szomszéd kutyája...

Akkor ha a szomszéd kutyája megharapott (át szökött a kertünkben) és egy 5 éves gyerek megakarja mutattni hogy itt van ezért a farkánnál elkezdi húzni kinek van igaza?

Figyelt kérdés
Ez még nagyon régen történt velem és kíváncsi vagyok kinek volt igaza

2017. dec. 4. 06:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Jó, hát egy önkormányzatnál is dolgozhatnak hülyék.
2017. dec. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Akkor kikerestük az erre vonatkozó törvényi részt is, majd ha lesz kicsit több időm belinkelem. Ez a törvény is, szóval ezen nincs mit nagyon félreérteni.
2017. dec. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
36%
#10 Igen, ésha átmegya kutya, megtámad valakit, a szomszéd meg fejbeveri egy baltával akkor így jártál, mert törvény szerint a te felelősséged megakadályozni, hogy a saját területeded maradjon, plusz támadásnál jogos védelem. Szóval lehet, hogy vissza kéne venni az arcodból, mert továbbra is a te kutyád a te felelősséged!
2017. dec. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
*biztosítani
2017. dec. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Egyrészt ez nem rólam szól hanem rokonokról, mi panelban vagyunk, köszönjük.

És igen, pontosan az van amit leírtál. Ha átmegy a kutya és a szomszéd önvédelemből fejbe veri, akkor az én felelősségem, és így jártam. Ezért nem kell engedni hogy átmenjen a kutya, ha úgy van akkor saját költségen körbeveszem dupla keít éssel a telket.

2017. dec. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!