Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Demény csak szerintem szörnyen...

Demény csak szerintem szörnyen neveletlen?

Figyelt kérdés
Cuki meg minden, de szerintem borzasztóan neveletlen. Nem normális dolog, hogy naponta megeszik a parkbam egy adag kakit... vagy ez csak ilyen nézettségnövelő dolog?
2017. dec. 5. 17:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem is az.
2017. dec. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Sokak tesznek a “kakaevéses”

Posztokra nevetős reakciót, de egyáltalán nem vicces. Isten ne adja mérgezett, vagy szöges kaját eszik fel, az is vicces lesz?

2017. dec. 5. 18:33
 3/15 anonim ***** válasza:
58%
Azért nem mindegy hogy kajaevés vagy kakaevés.
2017. dec. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Mindkettőt szokta.
2017. dec. 5. 18:49
 5/15 anonim ***** válasza:
68%
Ezt már párszor kiveséztük itt. Igen, neveletlen és a gazdája azt hiszi, hogy mivel a vizsla cuki, ezért nyugodtan engedheti randalírozni a parkban póráz nélkül a neveletlen kutyáját.
2017. dec. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Cuki.. az én goldenem is cuki, de nem viselkedik úgy, mint egy vadbarom. És fel sem eszik semmit.
2017. dec. 5. 18:55
 7/15 anonim ***** válasza:
17%
Ez ki vagy mi ez a Demény? Valami újabb magyar médiabohóc kutyája?
2017. dec. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Demény egy magyar vizsla, könyvet is írtak belőle: Demény a kötsög.
2017. dec. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
A gazdaja által “celEb”nek nevezett internetes oldal, egy vizsláról. Nem nagyon tudok nevetni rajta, de az egész fb tele van vele, mert minden vizslas ismerős rajong érte és osztogatja. :D
2017. dec. 5. 21:05
 10/15 anonim ***** válasza:
69%
Én úgy vettem észre a kutyás társaságban ahová járunk, hogy van a vizslások között egy erős összetartás, és számtalan dologra rámondják, hogy azért csinálja mert vizsla, meg ez ilyen vizslás dolog. Pl. a hiszti, a labdafókusz, az ugatás, a felzabálás. Na meg (ez lehet máshol nem így van) szinte az összes vizsla ivarosan van hagyva, amitől elég feszkósak főleg a kanok. Én kedvelem őket, aranyosak, de a kutyámat nagyon idegesítik látom rajta, és valahol meg tudom érteni.
2017. dec. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!