Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Túl korai egy új kiskutya...

Túl korai egy új kiskutya kérése karácsonyra?

Figyelt kérdés
Közeledik a karácsony és vele együtt a szülinapom. 14 vagyok, mindegyik osztálytársam laptopot, iphonet meeg minden ilyen hülyeséget kér. De én valami sokkal ,,értékesebbet" szeretnék. A kutyám alig két hónapja, hogy meghalt. Születésemtől kezdve mindig velem volt.:( Iskolában készülődök a DSD-re(német nyelvvizsgára) és ha szóbakerül, hogy háziállatok a téma elkezdek bőgni és egy osztálytársam sem tud megvígasztalni. Olyan megszokottnak tűnt, hogy minden reggel ott volt a kutyám nekem, hogy úgy érzem nem tudok már kutya nélkül élni. Persze nem hinném, hogy bármely kutya helyettesíteni tudná. De úgy érzem szükségem van újra egy barátra aki a puszta nézésével is meg tud vígasztalni. Viszont olyat hallottam egy kutya halála után meg kell várni amíg elmúlik a gyász, mert ha túl korán jön az új kutya nem fogsz tudni hozzá eléggé kötődni hisz mindig az előzőre fogsz gondolni.

2017. dec. 6. 18:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Amikor meghalt a kutyám (gyerekkoromban kaptam én is), akkor mondtam, hogy nekem soha többet nem kell kutya. Aztán "megismertem" valakit a boltban aki próbálta elsózni a 4 hetes kiskutyáit, hogy ne kelljen őket megölnie. Azt hiszem 1 másodperc alatt futott át az agyamon minden es másnap már ott voltam nála. Jól is tettem hogy elhoztam, mert az összes testvére meghalt parvóban nem sokkal később.

Nem bántam meg. Teljesen más mint az előző kutyám, másképp is szeretem, de imádom. :)

2017. dec. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!