Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kertes háznál élünk párommal....

Mano40 kérdése:

Kertes háznál élünk párommal. Van egy 6 hónapos Amstaffunk, minden alkalommal ha bárhonnan hazaérünk (munka stb. ) úgy üdvözöl hogy megmorog és ugat is. Szerintetek ez normális? Ha nem hogyan tudnánk leszoktatni erről? Minden vezényszóra hallgat.

Figyelt kérdés
2017. dec. 26. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Nincs helyén a rangsor. Kutyasuli
2017. dec. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Kutyaiskola ida talán már késő. Magánóra egy jó házhozjáró kiképzőnél és majd utána a kutyaiskola. Azért remélem a kutya nem a kertben van.
2017. dec. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért nagyon nem mindegy, milyen az a morgás és ugatás.
2017. dec. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sokat van bent velünk is. És csak akkor csinálja ha valahonnan jövünk. Morgás közben is farokcsóválás van.
2017. dec. 26. 21:02
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hallani kéne, milyen jellegű ugatás és morgás ez. Az én staffim ugatni nem szokott, de morogni igen - nála ez játékra hívó morgás.

Lehet, sőt én azt gyanítom, hogy ez boldog-izgatott-játsszunk ugatás-morgás. De látatlanban nem mondhatom ezt biztosra.

Ha nem tudjátok eldönteni, milyen ugatás-morgás, akkor hívjatok egy szakembert, hogy lássa-hallja a kutyát.

2017. dec. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jelenleg is bent van velünk,morgott és játszani akar,köszönjük a megoldást!
2017. dec. 26. 21:16
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondoltam :)

Ettől függetlenül, amikor hazaértek, hagyjátok őt figyelmen kívül, míg ilyen felpörgött állapotban van. Nyugodjon csak le, és utána üdvözöljétek, aztán mehet a játék.

Kötélhúzáskor, rongyhúzáskor is morog? Az enyém nagyon. Ilyenkor egyik kezemmel fogom a kötelét, ő húzza, morgolódik, másik kezemmel meg meg szoktam paskolni az oldalát. Nagyon vicces, ahogy berezonál :D Próbáljátok ki.

2017. dec. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen morgás.

Nekünk is staffordunk van, én imádom az izgatott morgását.

Ebben semmi agresszió nincs, köze sincs hozzá, ő akkor szokott fura hangon morogni mikor látja, hogy készülődünk sétához.

2017. dec. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, tényleg a miénk is szokott kötélhúzás közben is morogni, nagyon imádom ezt a hangot ahogy beleéli magát :)))

Ezt a játék hevében teszi, nem nekünk szól, ez nem agresszív morgás.

2017. dec. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!