Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Normális hogy félek?

Normális hogy félek?

Figyelt kérdés

Most kezdtem egy cégnél pályakezdő gépkocsivezetőként állandó éjszakás munka, fix útvonal oda-vissza. Egy hét volt a betanítási idő. Jól megy a vezetés, a tolatások kicsit lassabban de azokat is jól megoldom. Mégis úgy látom, meg úgy érzem mindenkin hogy amint kiszállok a fülkéből úgy néznek rám mint egy UFO-ra, jóllehet ebben a nagy életkori különbségek is szerepet játszanak. A többiek mind ismerik egymást, hülyéskednek egymással.


Csendes, illedelmes, segítőkész gyerek vagyok nem ártok a légynek se, lehet ez a baj? Nem szeretnék egyedül maradni. :(



2017. dec. 25. 07:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Máshol is így lenne. Idővel elmúlik.
2017. dec. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy ufó, csaj újonc. :) Még nem ismernek, és persze, hogy bámulnak, új vagy nekik, nyilván kíváncsiak rád. Amikor találkozol velük, beszélgess kicsit velük. Megismered őket, és már nem fogod úgy érezni, hogy mindenki téged bámul.
2017. dec. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Új ember vagy, ennyi. Pár hét/hónap és elmúlik. Legyél nyitott, normális mindenkivel, de ne tolakodó és kész
2017. dec. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek! :) most megnyugodtam egy kicsit, hogy akkor ez változni fog, mert egyébként most olyan érzésem van mintha idegenként most beléptem volna az ő összeszokott gépezetükbe és én meg csak kolonc lennék a nyakukon
2017. dec. 25. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!