Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Átvágott a tenyésztő?

Átvágott a tenyésztő?

Figyelt kérdés
Kutyámat pár napja hoztam el a tenyésztőtől, tényleg egészségesnek tűnt. Volt adásvételi szerződés is. Kiderült, hogy nagyon komoly genetikai betegsége van. 3 orvos állította, hogy ez a baja és legsúlyosabb állapotbn van már most pár hetesen. Felvettem a kapcsolatot a tenyésztővel és csak hárított, hogy az orvosok hazudnak, meg pénzt akarnak lehúzni rólam, és hogy semmi baja. Nyílván megszerettem, nagyon és nem szeretném neki vissza adni. Nem akadály az összeg, de még is b*ssza a csőrömet, hogy ennyire átvágott. Mit tennétek?
2017. dec. 27. 20:03
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Istenem szegény kutyus, borzasztó hogy ilyen szinten pofátlan ez a tenyésztő. Mindenképpen kezdj valamit a helyzettel és jelentsd a fajtaklubnál is. Jobbulást a kutyusnak és ha van még fejlemény én nagyon kíváncsi vagyok hogy hogy rendeződik az ügy!
2018. jan. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Yorki?
2018. jan. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Csivi. Külsőleg tényleg kiemelkedően szép, látszik, hogy tenyésztett, ezért is hoztuk el. Ezért sokkolt annyira, hogy beteg :( Köszönöm szépen! Mindenképp írok
2018. jan. 13. 09:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!