Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szertintetek kezdőként lehetne...

Szertintetek kezdőként lehetne-e német dogom?

Figyelt kérdés
Sosem volt kutyám és ami rokonoknál volt mindig közepes v kis testű volt és én világ életemben nagykutyára vágytam és úgy néz ki most lehet kutya.Német dogot szeretnék nagyon!,de ikerházban lakunk és a szomszédba egy baba van és az anyukája féltené stb. de én olvastam a kutyáról és elvileg ember és gyerekszerető és tudom h mindenki imádná az udvar nem is nagy de nem is olyan kicsi szal olyan köztes de a külvárosban lakunk ahol rengeteg helyre ellehet vinni sétálni,én és hugom lelkes jelentkezők lennénk erre a feladatra.(18 vok, lány)ha tudtok esetleg Szeged környéki tenyésztőket v vmit akk irjatok pls
2010. jún. 3. 17:34
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
A DogChow és a HappyDog nem kerül túl sokba (600ft alatt van kilója), és a pedigree-hez képest pedig fényévekkel jobb.Csak olvasd el az összetételt , és megérted miről beszélek.És tényleg ajánlom trnyésztőtől vedd , mert azok szűrve vannak (pl. dysplazia elle) , de persze épp ezért nem olcsóak.
2010. jún. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
32%

Remélem nem mondasz le a dogról:)

Majd ha meglesz lécci linkelj képet:) Úgy szeretném megnézni:)

19L

2010. jún. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Hát én is nagyon szeretném de még küzdenem kell érte! de már nézegettem interneten h merre vannak kenelek meg tenyésztők stb.
2010. jún. 3. 20:11
 24/31 anonim ***** válasza:

Ajánlom ezt az oldalt a figyelmedbe , dog kennelek vannak elérhetőséggel a listán:

[link]

Ezek közül már tudsz válogatni , és kevesebb az esélye h egy szaporító átver.

2010. jún. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2010. jún. 3. 22:15
 26/31 anonim ***** válasza:

Na hogy düntöttél?:)

19L

2010. jún. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
mit h döntöttem? :)
2010. jún. 6. 21:58
 28/31 anonim ***** válasza:
Hogy lesz e kutyus?:)
2010. jún. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
igazából én minden erőmmel azon vok h legyen de van 2 szülöm + egy furcsa szomszéd aszonyom,ha őket megfűzöm akár fűnyirás és sövényvágás árán akk zöld az út :)
2010. jún. 7. 19:06
 30/31 anonim ***** válasza:
Sok sikert:) 19L
2010. jún. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!