Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vizslát panelban?

Vizslát panelban?

Figyelt kérdés
Persze mozogva, futtatva lenne.
2018. jan. 3. 18:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
11%
Nem ajánlom, izgága, nagy a mozgásigénye, szerintem nem való lakásba.
2018. jan. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

Jaj. Annyira okos és jópofa kutya, de én sem ajánlom, baromi ragaszkodó fajta ráadásul, igényli a nagy teret, mozgást (ismerőseim közül többen tartanak).

Mondjuk én elvből nem tartanék nagyobb testű kutyát panelben, nemcsak a kutya miatt, de ha úgy alakul, a szomszédok se halgassák azt, hogy nyüszít, ugat (kistestűeket meg nem szeretem).

Gondoldd át!

2018. jan. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
11%
Csak gyötrődni fog, a vizslát gyakorlatilag egész nap foglalkoztatni kell, a leginkább mozgás és törődés igényes kutyák közé tartozik.
2018. jan. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
19%

Itt ahol lakom, van egy vizsla panelban.

Amikor nincs otthon a gazdája, ugat, nyüszít, "le se lehet lőni". Tudom ez szeparációs szorongás, de mint láthatjuk a vizslák is érintettek ebben.

2018. jan. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Csak napi 3- órát lenne egyedül, utána foglalkoztatnám.

A kertben is lehetne kenelje, de úgy tudom nem lehet kint hidegben, meg akarok is vele lenni.

2018. jan. 3. 18:27
 6/13 anonim ***** válasza:
94%

Ha van rá elég időd, energiád lemozgatni, akkor simán.

Napi 3 óra egyedüllétet simán kibír.

2018. jan. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Egyetemre járok, hétfőn, pénteken nincs általában órám, utána napokon se több, mint 3-4 óra. Bár gondolni kell későbbre is, de addig lennék panelban.
2018. jan. 3. 18:31
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
Keress rá Deményre, a kötsögre Facebookon/neten, ha még nem ismered. Ő is benti vizsla. :)
2018. jan. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nem lenne vele gond, de nevelés kérdése is. Nálunk a lépcsőházban van 3 bichon, állandóan visítanak ha kiviszik őket, ugatnak ha valaki kinyitja az ajtót stb. valami katasztrófa :D Az én ír szetterem soha nem ugat, elvan, ha otthon kell hagynom egyedül általában alszik. Mikor napokig esett és nem tudtam normálisan lemozgatni, akkor volt hogy szétszedett dolgokat, de gondolom még az is benne van, hogy kicsi, most lesz 5 hónapos. Meg tudja szokni az egyedüllétet is ha kell, valami rágóka, játék mellett lefoglalja magát, aztán ha hazaérsz mehet egy nagy séta, tréning, plusz bent is gyakorolhatsz vele. A szetter is hasonló mint a vizsla sok szempontból, hatalmas mozgásigény, nagyon emberközpontú. Ha tudsz vele eleget foglalkozni akkor szerintem nincs akadálya, esetleg próbálj egy nyugodtabb kölyköt kiválasztani, ne a leghiperturbóbb energiaszintűt :D
2018. jan. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk 14 évig volt vizslánk, egy 48m2-es lakásban. Rengeteget mozgattuk, és sosem hagytuk unatkoznk. Rendkícül okos megértő volt, elém jött az iskolához, és szájában vitte haza a táskámat. A 3 óra semmi, simán kibírja. Kennelt nem ajánlom, rövidszőrű és könnyen megfázik.

Most is panelban lakunk, 2 vizsla van a szomszédunkban:) szintén panel.

Sok sikert és boldog kutyás éveket.

2018. jan. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!