Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van három keverék kutyám, és...

Van három keverék kutyám, és a szüleim nemengedik meg, hogy legyen egy farkaskutyám, hogyan szedhetném rá oket?

Figyelt kérdés

Anyukám fél a nagytestu állatoktól, de nagyon szeret minden állatot. Harmadik kutyaként egy farkas kutyát akartam volna, vagy egy Akita-t. Tudtam volna szerezni is, csak mikor azt mondtam, hogy nagyra no, akkor nemengették meg. Jóformán mindenkinek nagy kutyája van, nekem is kéne egy nagy kutya, már nagyon régen vágyom egy nagytestu kutyára. Hogyan érhetném el, hogy megengedjék nekem?

Sokat foglalkozom kutyákkal, és idomítást is szoktam vállalni, de a szuleim ennek ellenére sem hiszik el nekem, hogy egy nagytestu kutya nem fogja letaposni a virágokat, meg szétrombolni az udvart. Mit tegyek?

Ha valakinek volt ilyen gondja, hogyan oldotta meg?


2010. jún. 4. 14:19
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
nemtudtam kitalálni, amúgy meg nemúgy gondoltam, hogy valakinek-akárkinek. A szomszédban lakik egy idos nénike, és neki nincs kutyája, tolunk kért, csak nekunk sem volt. és mivel az én kutyám még fiatal, odaadhattam volna neki, mert torodott volna vele. Nem rosz szándék vezérel, az az idomítást sem úgy gondoltam, hogy verni a kutyát, eszembe sem jutna. Sosem utném meg az állataimat.
2010. jún. 4. 17:26
 12/13 anonim ***** válasza:
Az mindegy, hogy kinek adod oda! A lényeg az hogy elajándékoznád azt, aki mindennél jobban szeret téged, csak mert találtál helyette jobbat! Erre nincs mentség.
2010. jún. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
de meg pici volt, mikor odaadhattam volna, nevére sem hallgatott, ha megengedték volna a németjuhászt, akkor oda adtam volna. Most már be van tanítva, minden..6hónapos, most már késo lenne, de akkor még lehetett volna....
2010. jún. 6. 19:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!