Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Furminátor kérdések?

Furminátor kérdések?

Figyelt kérdés

Gondolkozom rajta hogy megveszem. Miben különbözik a furminátor egy sima szőrgereblyétől, amiket töredékéért árulnak? Illetve mennyire veszélyes h megvágom vele a kutyámat? Ha pengéje van hogy lehet hogy a fedőszőrt nem vágja el, nem sérti meg csak az aljszőrt és abból is csak az elhaltat?

ja, utolsó kérdés, a vidiben a honlapján van egy olyan amin megnyom egy gombot és az lelöki a keféről a kihúzott szőrt. ez minden terméken rajta van, vagy ilyet külön árulnak és itthon nincs? mert a honlapon csak az alaptermékek vannak x méretben.

bocs a sok kérdésért.

Továbbá belga juhásznak melyik méretet vegyem szerintetek?

Utolsó kérdésem: mi van ha a trimmelendő terrieremen használom? Mit csinál a szőrével, és tönkremegy tőle az éle?


2010. jún. 5. 16:32
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Igen,az m-es. Az L-es már akkora h nehezen lehet vele a háton és az oldalon kívüli részeket csinálni, viszont az m-es nem olyan kicsi h lassan haladj vele a hátán. 25 kg-os, de félhosszú szőrű kutyán kipróbálva mondom ezt.
2010. jún. 9. 12:19
 12/12 anonim válasza:
Szerintem is nagyon megéri. Én rövid szőrű kutyához vettem, ami ugye esélytelen egy sima fésűvel, de a briard szerű keverékemen is kipróbáltam. Tényleg egy csoda. Embertelen mennyiségű szőrt kiszedett és sokkal szebbe, egyenletesebb a szőre. Én nem bontottam ki előtte másik fésűvel. Igaz, nem volt nagyon csomós, mert rendszeresen fésültem eddig is. Gyönyörűen kibontotta az összetapadt részeket is. A kutyus is 1 órán keresztül tűrte, és forgott, hogy még itt is meg itt is meg itt is:-). Láthatólag megkönnyebbült. Csak a deluxe-nak van kinyomó gombja. Én az M-est használom, a doki ezt ajánlotta a nagyobb kutyákhoz is.
2011. márc. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!