Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mopsz tulajdonosok. Írnátok...

Mopsz tulajdonosok. Írnátok véleményt, tanácsot bármit? Minden érdekel.

Figyelt kérdés
Igazából olvastam már szinte mindent, de èrdekelne a ti szemszögetekből is. Milyen a jelleme? Tanulèkony? Mennyire mozgèkony? Mire kell figyelni nála? Stb
2018. febr. 7. 20:28
 1/2 anonim ***** válasza:
A legfontosabb: beteges fajta, jó helyről, tenyésztőtől vedd, aki törzskönyvet, egészségügyi garanciát ad, és szerződést is írtok az adás-vételről.
2018. febr. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem mopszom van így vannak tapasztalataim.

Egyszerűen imádom. Szeretni való mindenkivel barátságos és eszméletlen hogy milyen fejeket tud vágni.

Kiskorában tanítottam meg egy-két parancsra.Ezeket gyorsan megtanulta és jutalomfalatért bármit megtesz.

Nem mozgékony fajta. Hamar elfárad egy rövid séta után is.

Könnyen elhízik és erre nagyon figyelni kell. Az enyém nem beteges.

Tavaly nyáron autóval Horvátországba mentünk kb 6-8 óra utazás volt és átaludta az egészet. Panelban lakunk és hát eléggé hulajtja a szőrét. Mi ezt úgy oldottuk meg h rendszeresen nyirjuk és fésűljük.

Esetleg ha van még kérdésed akkor irhatsz.

2018. febr. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!