Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutyám néha ugrik egyet-e...

Ha a kutyám néha ugrik egyet-egyet éves után az veszélyes?

Figyelt kérdés
Nagyon ugrabugra kutyus. Ránk nem ugral azt már megtanulta, hogy nem szabad, de "csak ugy" szokott. Evés után megy a helyere es pihenni szokott, de van amikor még olyankor jön neki kaki és muszaj kiengednem egy kicsit. Ilyenkor 1-2 ugrás előfordul. Tudom, hogy pont ebből lehet gyomorcsavarodasa a kutyának így nagyon féltem ettől. De sok helyen már olyat olvasok, hogy a kutya meg se mozdulhat eves után , ami szerintem nagyon sokszor elkerulhetetlen, főleg az ilyen hiperaktiv kutyáknal, mint a enyém. Szóval ez mennyre veszélyes? Napi egyszer kap enni, mert amúgy is olyan kevés mennyiseget kell neki adni a tappbol, hogy az vált be, ha egyszerre lakik jól vele. Mindegy, hogy reggel vagy este etetem, ugyanaz van utána. Egy foxirol van szó.
2018. febr. 17. 10:52
 1/4 A kérdező kommentje:
Evés után* Elnézését, ha van még benne elírás, mobilról irtam
2018. febr. 17. 10:52
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem baj, ha a kutyus ugri bugri. Ettől nem lesz baja..
2018. febr. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A gyomorcsavar általában a nagytestű, mély mellkasú kutyák lehetséges betegsége. Egy foxi nem ezek közé tartozik. Nem egy kutya van, amelyik a vacsorája után pl udvaron, azonnal elkezd játszani, vagy a kerítés mentén házat őrizni. Bajuk meg semmi.
2018. febr. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, előző jól írta. Inkább a vizslafélék és a német juhász érintettek jobban. Nekem német juhászom van, és mindig úgy etetem, hogy utána kb. 2 óra hosszáig nem megyünk sehova, és nem foglalkozunk vele. Én pl. orvosi tanácsra pont ezen okok miatt kétszer etetem naponta, kora reggel és késő este.
2018. febr. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!