Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya legyen? Tanácstal...

Milyen kutya legyen? Tanácstalanság.

Figyelt kérdés

Tesóm párja helyett írom ki a kérdést, neki nincs fiókja.

Szeretne egy kutyát venni tesómnak ami bírja a panelt. Volt egy nekik, de el kellett ajándékozni mert harapott meg más gond is volt vele sokat ugatott, nem bírta a magányt stb.

Tehát olyan kell ami elvan napi 10-11 órát egyedül.



2018. febr. 21. 18:52
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
92%
Minek kell kutya ha nincs rá ideje??? Nem kötelező a kutyatartás. Rohadt sok lemondással jár.
2018. febr. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:
Azért a munkahelyéről senki nem mond le miatta.Akik ingáznak és van kutyájuk +8 órás munkájuk nekik ugyan ennyi idejük van a kutyára.
2018. febr. 21. 22:16
 13/39 anonim ***** válasza:
80%
Menjetek menhelyre onkenteskedni
2018. febr. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
14%
A Bichon Havanese-t ajánlom jól bírja a magányt.
2018. febr. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:
Mutattam neki a maltait meg a másikat de azt mondja vagy husky vagy alaszkai. Tesóm imádja a farkasokat tehát valami olyasmit szeretnénk ami hasonlít rá. A kettő közül melyik inkább? Vagy farkaskutya?
2018. febr. 22. 09:47
 16/39 anonim ***** válasza:
100%

Husky?! Ennyi foglalkozással?! Tudod te, milyen igényei vannak egy ilyen kutyának? Arra tenyésztették, hogy többszáz kilométert fusson, miközben egy mázsás szánt húz!

Husky egyébként sem való akárkinek (nektek aztán pláne..), makacs, domináns és nagyon határozott gazdára van szüksége, akire felnéz.

Egy unatkozó szánhúzónál nincs destruktívabb kutya. Ezeket a fajtákat rendesen kimozgatni igazi művészet, és akinek egy menhelyi kutyust sem sikerült megnevelni, az mit akar egy huskyval?!!

Egyébként olyan, hogy "farkaskutya", nincs. Minden kutyának van farka... Félig farkas, félig kutya hibridet pedig nem fogsz találni. Legalább a fajták nevét tudd már rendesen...

2018. febr. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:
2018. febr. 22. 10:19
 18/39 A kérdező kommentje:

Én alaszkait partoknál, de valószínűleg a farkaskutya lesz. Most keresgél. Hát lehet nem sokat megyek hozzájuk 👀

Köszi aki írt. Az üzenetek is hasznosak voltak, köszönöm?

2018. febr. 22. 10:23
 19/39 anonim ***** válasza:
100%
15 év kutyás tapasztalattal SEM vállalnám be ezt a fajtát, és én rehabilitáltam is, szóval nem annyi a kutyás múltam, hogy az első nehézségnél visszadobtam a menhelyre, hogy "idegbeteg". Az egyetlen ami nyugtat, hogy egy ilyen kutyát tenyésztő soha az életben nem fog nekik eladni, a Jófogásos meg remélhetőleg csak nyomokban tartalmaz majd csehszlovák farkast.
2018. febr. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:
!!!
2018. febr. 22. 10:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!