Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya legyen? Tanácstal...

Milyen kutya legyen? Tanácstalanság.

Figyelt kérdés

Tesóm párja helyett írom ki a kérdést, neki nincs fiókja.

Szeretne egy kutyát venni tesómnak ami bírja a panelt. Volt egy nekik, de el kellett ajándékozni mert harapott meg más gond is volt vele sokat ugatott, nem bírta a magányt stb.

Tehát olyan kell ami elvan napi 10-11 órát egyedül.



2018. febr. 21. 18:52
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
Külföldről lesz az biztos, akármelyiket válassza végül. Ott dolgozik a párja.
2018. febr. 22. 10:34
 22/39 anonim ***** válasza:
91%
Kamu kérdés :d
2018. febr. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:
Áprilisban küldök képet :). Már úgyis kérték privátban is.
2018. febr. 22. 11:11
 24/39 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, tök mindegy hol veszi a kutyát. Normális TENYÉSZTŐ, aki nem kicsit ért a fajtához és felelősen dönt a gazdákat illetően SOHA nem adna el egy tapasztalatlan embernek ilyen kutyát. Úgyhogy Gröndland, Hawaii, Szlovákia, Oroszország, tök mindegy. Nem fog kapni.
2018. febr. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:
Tulgondolod ezt... Ez csak egy kutya, nem egy gyereket fogad örökbe.
2018. febr. 22. 11:43
 26/39 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező egy agyilag alulfejlett példánya a társadalomnak, aki hiába tesz fel egy ostoba kérdést, a válaszok és tanácsok nem érdeklik, csak felkapja a szemellenzőt és robog a veszte felé.

Ha kap kutyát (aminek igen kicsi az esélye), remélem, egy darabot azért kiharap a fogyatékos szerelmespár szebbik feléből.

Kérdező olyan, akár a lépcsőház: sötét és korlátolt.

2018. febr. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:

Még szerencse, hogy nem muszáj válaszolni a kérdésekre!

Ha nem tudsz akkor olvass tovább. Aztán ha nem vagy munkanélküli akkor gondold végig mennyit van egyedül egy nap a kutyád. De tudod ezen az oldalon akinek kutyája van az mind otthonról dolgozik és 0-24-ben a kutya mellett van.

2018. febr. 22. 11:59
 28/39 anonim ***** válasza:
96%
Hát nem tudom, egy ekkora kutyával való együttélést, szerintem nem árt kicsit túlgondolni. Mert aztán ha a gyerekét marcangolja halálra, akkor meg sír a szája.
2018. febr. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
94%
A husky a legelegeslegeslegrosszabb választás panelba. Semmiképpen sem ajánlom a husky a legaktívabb kutyafajta rengeteget kell vele mozogni vagy lerombolja az egész házat (NEM VICC!) Ráadásul, ha nem bírta megnevelni azt a kutyát akkor semmilyen fajtát nem ajánlok vannak fajták akik bírják a panelt, de a huskynak a panel igazi kínszenvedés. NEM ajánlom.
2018. febr. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%

Az az egy probléma, hogy egy kutya pont olyan mint egy gyerek. Ha nem foglalkoznak vele ugyanúgy rossz szokásokat kezd majd felvenni. Csak ő nem dohányozni fog, meg lopni, hanem kegyetlenül rombolni, agresszivitást is felvehet stb... !


Amúgy ez vagy csak egy troll kérdés, vagy egy nagyon nagyon szűklátókörű, felelőtlen, borzasztó ja és mondtam már, hogy FELELŐTLEN, na meg tudatlan társasággal állunk szemben.


Első kikötés az volt, hogy bírja a panelt. Vágjátok, hogy a csehfarkas pont nem az a fajta? Meg a husky és alaszkai sem 11 óra egyedülléttel. Ráadásul ezek BORZASZTÓ HANGOS fajták, vonyítanak, nem ugatnak.


A másik, hogy előző kutyájukat azért dobták ki, mert "idegbeteg" volt. Na ennyi hozzáértéssel és felelősséggel meg foglalkozással 101%-ban biztos vagyok benne, hogy a csehfarkas is az lesz, sőt még agresszív is, hogy a te szavaiddal éljek: "borzasztó egy dög" (eleve, hogy lehet ilyet mondani egy kutyára, meg kellett volna nevelni, foglalkozni vele, mert nem idegbeteg volt szegény, csak rehabilitációra lett volna szüksége. Csak hát ugye ez pénzbe került volna, azt meg ugye egy kutyára nem kell költeni, mert nem gyerek. Remélem érződik a szarkazmus.

Szánalmas bagázs vagytok egytől egyig)


De nekem ez a sztori egy jobban sántít. Elvileg tesódnak lenne a kutya a párjától, de tesód elvileg külföldön dolgozik, akkor nem hinném, hogy naponta hazajár. Kamu szaga van.


Mellesleg 2 hét lóf4szra nem elég, már bocsánat. Én mikor elhoztam a kutyám, 3 hónapot!!!! voltam vele otthon és mégis úgy hagytam otthon, hogy tudtam, pisi tuti befog csúszni. Teljesen 6 hónapos korában lett szobatiszta, most 10 hónapos, de még mindig rombol néha, pedig napi 3 óránál többet nincs egyedül otthon, napi 1x sétálunk 2 óra hosszát (kertünk is van) , olyankor van futás, szabadon rohangálás, játék. Heti 3x járunk kutyasuliba (2x egyéni, 1x csoportos képzésre) , otthon mindennap minimum 15 perc intenzív agyi fárasztás. Ezeken felül minimum 30 perc játék naponta. Hétvégén egésznapos túrák, bandázás kutyákkal. És még mindig bírna többet a kutya, pedig csak közepes testű.

2018. febr. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!