Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát választanál 2-3...

Milyen kutyát választanál 2-3 évre?

Figyelt kérdés
Milyen kutya az ami nem 1 gazdás kutyi, tehát ha a "fő gazdi"(aki ebben a ,3 évben gondozza,kivéve ha valami halaszthatatlan jön közbe) egyetemre megy akkor is elvan a család többi tagjával?

2018. febr. 22. 14:21
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
Családi kutya lesz, csak tudom, hogy főleg én fogom gondozni amíg itthon vagyok. Anyu max megeteti ha elutazok stb. Tesómék meg sétáltatják. Nagy kertünk van, tehát még az sincs, hogy muszáj naponta sétáltatni. A régi kutyákat heti 2-3x vittük. Ezt tesómék tuti megteszik, amúgy is járnak futni.
2018. febr. 22. 14:39
 12/38 anonim ***** válasza:
98%
"Nagy kertünk van, tehát még az sincs, hogy muszáj naponta sétáltatni. " Ugye nem akarjátok kivágni a kertbe oszt jól van?
2018. febr. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:
Akkor akár nj is lehet?
2018. febr. 22. 14:41
 14/38 A kérdező kommentje:

Ezt hol olvastad?

Rengeteget vagyunk télen,nyáron kint. Főleg tavasztól-őszig, csináljuk a kertet,a gyümölcsöst stb.

2018. febr. 22. 14:42
 15/38 anonim ***** válasza:
87%

Én még ilyenről nem hallottam, hogy egy gazdis, meg több gazdis kutya. Mint valami kérhető extra :)

Csókolom, szeretnék venni egy német juhászt, de a több gazdis változatot kérem, mert 2 év múlva gazdacsere lesz :)

Bocs, nem tudtam kihagyni :)


Nekünk német juhászunk volt és egyformán tekintett a család minden tagjára. Mondjuk nem is igazán voltunk gazdik, a kutyát egész életében egy viacolor járdakő érdekelte csupán. Azt rágta és húzta a földön, amikor épp nem aludt, vagy evett. Még sétálni sem akart soha, erőszakkal se lehetett elvinni. Egy ilyen kutya jó lenne...

2018. febr. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:

Írok pár fajtát ami nálam favorit.

Nj,alaszkai,káj,kuvasz. Káj és kuvasz már volt,nj meg uncsiméknak. A kuvasz azért a szívem csücske mert belekapaszkodva tanultam meg járni. Nagy szerelem volt köztünk 😍😍😍😍

2018. febr. 22. 14:46
 17/38 A kérdező kommentje:
Nem tudtam másképp megfogalmazni :D
2018. febr. 22. 14:48
 18/38 anonim ***** válasza:
78%
Legyél ideiglenes befogadó érdeklődj menhelyeknél és akkor megmentenél 2 életet azét akit ideiglenesen befogadsz és az ő helyére kerülhet egy másik árva kutyus
2018. febr. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:
Eddig az összes kutyánk fajta jellegű keverék volt és felnőttként került hozzánk. Most szeretnék egy kiskutyát és fajtatisztát. :)
2018. febr. 22. 14:54
 20/38 anonim ***** válasza:
73%
Amiket leírtál kutyákat hatalmas a mozgásigényük mindennap séta/futás labdázás kutya suli kutyákkal való ismertetés. Ne tarts semmilyen kutyát felesleges.
2018. febr. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!