Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát választanál 2-3...

Milyen kutyát választanál 2-3 évre?

Figyelt kérdés
Milyen kutya az ami nem 1 gazdás kutyi, tehát ha a "fő gazdi"(aki ebben a ,3 évben gondozza,kivéve ha valami halaszthatatlan jön közbe) egyetemre megy akkor is elvan a család többi tagjával?

2018. febr. 22. 14:21
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
67%
A fajtatiszta az nem olcsó mulatság lesz ugye tenyésztőtől veszünk kutyát NEM SZAPORITÓTOL. NE LEGYEN KUTYÁD A KUTYA ÉRDEKÉBEN
2018. febr. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:
Az anyagi háttér stabil. De már látom rossz helyen kérdeztem...
2018. febr. 22. 15:42
 23/38 anonim ***** válasza:
74%
Nem kérdeztél rossz helyen, csak nem bírod elfogadni, hogy neked még nem való kutya. Először járd ki az egyetemet, aztán utána ráérsz ezzel foglalkozni.
2018. febr. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:
Családi kutya lesz. Nem csak az enyém.
2018. febr. 22. 16:56
 25/38 anonim ***** válasza:
63%

Semmilyet. Kínzás lenne neki. Egy kutya 12-15 évig él. Hatalmas felelőtlenség lenne ez részetekről. Nem olvastam a kommenteket, de gondolom már nagy komment-harc kerekedett. Várjatok még néhány évet. Egy kutya rengeteg idő,energia,pénz és felelősség. Napi 5 óra, havi 10 ezer. Ha csak gyors számokra vagy kíváncsi, nekem ennyi egy közepes testű keverék. De ha kíváncsi vagy, kifejthetem bővebben is.


Szóval nem rosszat akarok, fogadd el, nem jó ez.

2018. febr. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
39%

Válassz egy öreg kutyát menhelyről.


Más nem nagyon vinné haza, de te be tudnád aranyozni a maradék éveit.


Persze csak akkor, ha tudsz róla gondoskodni.

2018. febr. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:

Mi lenne kínzás?! Ha elköltöznék és a családom gondozza tovább????

Szerintem ez nagyon sok családban van így, hogy valaki elköltözik és a kutya a szülőkre és a testvérekre marad.

Mivel én vagyok a legnagyobb kutyás, én vagyok a legnagyobb állatmániás biztos, hogy én fogok vele a legtöbbet foglalkozni.

Na mindegy :)

Lehet rosszul fogalmaztam, de van aki butaságokat ír.

Amúgy fél éve halt meg a kutyánk. Akinek remek élete volt.

Nem kérek több választ, köszönöm.

2018. febr. 22. 18:26
 28/38 anonim ***** válasza:
30%
Német juci vagy dalmata. Most vettünk a 4 éves öcsémnek mindkettőt az Auchanban akciósan. Ők jól ellesznek masik gazdával 3 évmúlva.
2018. febr. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
91%
Csak jelezném, hogy a nyitókérdésben még 2-3 évre szerettél volna kutyát és úgy, hogy te vagy a gazdi. Mi erre adtunk neked javaslatokat. Most meg azon háborogsz, hogy a kutya gazdája nem is te lennél és nem csak 2-3 évre akarjátok.
2018. febr. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
85%

Egyetemre mész de még fogalmazni se tudsz vagy még nagyon gyerek vagy.

Ha a család akar kutyát akkor mindenki ugyan úgy gondozza.

Ha csak a te kutyád lesz akkor csak te fogod, én nyarani a kutyámmal járok vásárolni is ( mióta belehet vinni a plázába) kávézni enni minden hova még dolgozni is.

És annak aki szerint van tobb gazdas meg egy gazdas üzenek próbáljmeg egy csiviből családi kutyát csinálni.

2018. febr. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!