Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most komolyan állatkinzó lennék?

Most komolyan állatkinzó lennék?

Figyelt kérdés
Van 2 kutyám egy 3 éves Német Juhász és egy szintén 3 éves shitzhu nem sokára 4-ek lesznek.Kint vannak tartva de van egy kennelük ahova éjszakára becsukjuk őket mert a kicsi nem akar bemenni magától a kicsin van 2 kuryaruha egy kötött és egy vizhatlan van háza amibe van szalma és pokróc a kenelbe van mindig langyos viz szalma pléd 2 ágy egy vizhatlan és egy extra puha.Birt Premium tápot esznek +kutyáknak való hus vagy tészta vagy konzerv hogy ne csak tápot egyenek.Naponta viszem őket sétálni napi 1-2 órát mennek,és tanitom is őket.a Shitzhunak télire nincs levágva a bundája hogy ne fázzon tavasszal szoktuk vinni kozmetikába.Állatkinzó vagyok?,van ezenkivül 3 törpenyuszim kintiek de egy egész épület az övéké és egy benti perzsa cicám ivartalanitott ő már 6 éves.egyszer régen felraktam egy kérdést és mindennek el lettem mondva hogy állatkinzó vagy stb
2018. febr. 24. 19:11
1 2 3 4
 1/38 BrekiX ***** válasza:
38%
Szerintem nem. Az ilyen kutyák nem fáznak a hidegben. Vannak,akik néha beengedik őket(pl. éjszakára),de ezzel ártanak is nekik. Képzeld el,ha vastag kabátban bemész egy fűtött házba,bemelegedsz,aztán kimész a hidegbe reggel. Rosszabb nekik úgy,mint ha be se mehettek volna. Szerintem egyáltalán nem vagy állatkínzó,legalább foglalkozol a kutyáiddal. (és a többi állataiddal)
2018. febr. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2018. febr. 24. 19:21
 3/38 anonim ***** válasza:
94%

A sitzhu tudod kb egy szinten van a perzsa cicáddal. Társasági kutya. A maccs bent van, a sitzhu kint. Na, ez az, ami nem fer.

Az nj végül is házat is szokott őrizni. Persze, nem kennelbe zárva.

Én nem olyan könnyen húzom rá senkire az állatkínzó kifejezést. Te egy fokkal jobb vagy. Csak nem a megfelelő módon tartod a kicsi kutyát.

2018. febr. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Kösz de a szomszéddal nincs baj aki 2 angol bulldog öt tart láncon semmi nélkül áá ő nem az normálisan van tartva azért is nem jöhet be a házba mert bántja a macskát és anya nem is engedi.
2018. febr. 24. 19:28
 5/38 anonim ***** válasza:
93%
Nem tartalak állatkínzónak, de azt el kell fogadnod hogy a shitzunak így nem jó. Pont, itt a történet vége, védekezhetsz és mentegetőzhetsz akármivel ez nem változtat a tényen hogy kint van. A kutyaruhák baromi rossz ötletek mert hiába a vízhatlan az akkor is vizes lesz, a kötött meg jó hidegen tartja még átázva a kutyát. A szőre is vizes lesz és közel van a földhöz, így de, fázik. És senki nem mondta hogy nem állatkínzás a szomszédban a két bulldog láncon, de nem kell mutogatni senkire mentegetőzésül. Értem én hogy gyerek vagy és nem engedik be, de attól még szembe kell nézned a tényekkel mert nem hazudhatom a szemedbe hogy jó kint annak a kicsi kutyának.
2018. febr. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
57%
Tény, hogy lehetne rosszabb is neki(k), de jobb is!
2018. febr. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Nem ázik be a kutyaruha a vízhatlan alatt van a kötött és így nem fázik. Na jó törlöm a kérdést nem az én hibám hogy nem jöhet be a házba. Azért nemár hogy állatkinzó vagyok amikor mások elütik a kutyát láncra verik a rövidszőrű kutyát vagy épp állatot kínozni. minden mást megeszem értük kutya suli séta játék télen meleg védett hely. Szóval azzért álljunk már le ez egy kicsit durva
2018. febr. 24. 20:21
 8/38 anonim ***** válasza:
93%

"de a szomszéddal nincs baj" - de attól, hogy valaki valamit szarul csinál, még nem mentség, ha te is.

Függetlenül attól, hogy nem tartalak állatkínzónak, de ez a mentalitás viszont igenis káros. Ha a szomszéd megöl valakit, te meg csak levágod valaki más karját, akkor az mentesít a dolog alól, mert hát na és, a szomszéd meg gyilkolt is?

2018. febr. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
83%

Gondolom, a shitzhu nem tenyésztőtől van, mert akkor eleve nem is lehetne a tiéd. Kinti tartásra normális tenyésztő nem ad el kutyát.

A kérdést pedig nem tudod itt törölni.

Kaptál választ, nem is egyet. Még azt sem mondhatod, hogy leállatkínzóztak.

2018. febr. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
92%
A szomszéd h.lyesége nem ment fel.a tiéd alól. A shitzu nem kinti kutya, a ruha nem elèg neki.
2018. febr. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!