Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most komolyan állatkinzó lennék?

Most komolyan állatkinzó lennék?

Figyelt kérdés
Van 2 kutyám egy 3 éves Német Juhász és egy szintén 3 éves shitzhu nem sokára 4-ek lesznek.Kint vannak tartva de van egy kennelük ahova éjszakára becsukjuk őket mert a kicsi nem akar bemenni magától a kicsin van 2 kuryaruha egy kötött és egy vizhatlan van háza amibe van szalma és pokróc a kenelbe van mindig langyos viz szalma pléd 2 ágy egy vizhatlan és egy extra puha.Birt Premium tápot esznek +kutyáknak való hus vagy tészta vagy konzerv hogy ne csak tápot egyenek.Naponta viszem őket sétálni napi 1-2 órát mennek,és tanitom is őket.a Shitzhunak télire nincs levágva a bundája hogy ne fázzon tavasszal szoktuk vinni kozmetikába.Állatkinzó vagyok?,van ezenkivül 3 törpenyuszim kintiek de egy egész épület az övéké és egy benti perzsa cicám ivartalanitott ő már 6 éves.egyszer régen felraktam egy kérdést és mindennek el lettem mondva hogy állatkinzó vagy stb
2018. febr. 24. 19:11
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
84%
De értitek, megkérdezi, hogy állatkínzó-e, de mikor mondjuk neki, hogy NEM állatkínzó, mondjuk ez így nem a legjobb a kutyáknak, akkor elkezd a szomszéd Bulldogokkal takarózni, meg elhordani minket mindennek, hogy hogy merjük azt mondani, hogy ő állatkínzó. Sírok. :"D
2018. febr. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
87%
És mi a kérdés? Mert az ebből a rizsából nem derül ki! Állatkíznó vagy, mert nem megfelelően tartod az állataidat. Olvass utána!
2018. febr. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
69%
De, állatkínzás amit csinálsz. Ha meg nem tetszik a válasz, akkor máskor ne kérdezz.
2018. febr. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:
Na jó menjetek a tudjátok hova állatkinzó oké. Kint lesz tartva pont nem tudom behozni innentől ennyi nem fogok ide írni többet. És tenyésztőtől van tőle is megkérdeztem ma és tudom mit mondott nem vagyok állatkinzó tudom. Ennyi. Lemezre fogadni kutyátok meg nincs csak itt nagy a szátok
2018. febr. 24. 21:09
 15/38 anonim ***** válasza:
91%

A tenyésztő és a szaporító nem ugyanaz, egy több százezres törzskönyves TENYÉSZTŐTŐL való shitzu nem az udvaron lenne, innentől kezdve nincs miről beszélni...

Egyébként meg bocs hanem tetszik az igazság hogy nem jól van tartva, de akkor ne írj ki egyáltalán kérdést ha behisztizel hogyha nem azt hallod amit hallani akartál.

2018. febr. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
69%
Plüss kutya kéne nektek
2018. febr. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
87%
De most komolyan, MINEK TETTED FEL A KÉRDÉST?
2018. febr. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
87%
Valószínűleg ha lenne egy többSZÁZezer forintos shih-tzu kutyád, akkor legalább a fajta nevét le tudnád írni helyesen...
2018. febr. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%
Azért, hogy megtudjuk, hogy van 2 kutyája (amelyikkel nem foglalkozik mert ki vannak vágva az udvarra). Van egy ivartalanított perzsa cicája, és van 3 törpenyuszija szintén kicsapva az udvarra. Hogy miért lényeges a kutyákkal kapcsolatban, hogy a amcska ivartalanított az más kérdés. Ez a kérdés arra jó, hogy ország világ megtudja, hogy milyen májer a kérdező.
2018. febr. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:
Igen áá nincs velük foglalkozás nincsenek napi 2 órát sétáltatni nincs havi 20 ezer Ft csak a kutyák kajájára kötve plusz a vitaminok orvos játékok aztán plusz a macska nyúl áá nincs velük foglalkozva. Az a baj hogy nem tudjátok felfogni azt hogy nem miattam nem jöhet be. Én is beengedném de anya nem engedi arról nem is beszélve hogy nagyon szeretem tényleg de nem én hoztam ide ő csak "ajándék" lett nekem amég kicsi volt addig engedte anya hogy bent legyen mostmár nem de mindent megeszem hogy jól érezze magát,és hogy mindene meg legyen rengeteg időt töltök velük a félnapot.
2018. febr. 24. 21:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!