Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most komolyan állatkinzó lennék?

Most komolyan állatkinzó lennék?

Figyelt kérdés
Van 2 kutyám egy 3 éves Német Juhász és egy szintén 3 éves shitzhu nem sokára 4-ek lesznek.Kint vannak tartva de van egy kennelük ahova éjszakára becsukjuk őket mert a kicsi nem akar bemenni magától a kicsin van 2 kuryaruha egy kötött és egy vizhatlan van háza amibe van szalma és pokróc a kenelbe van mindig langyos viz szalma pléd 2 ágy egy vizhatlan és egy extra puha.Birt Premium tápot esznek +kutyáknak való hus vagy tészta vagy konzerv hogy ne csak tápot egyenek.Naponta viszem őket sétálni napi 1-2 órát mennek,és tanitom is őket.a Shitzhunak télire nincs levágva a bundája hogy ne fázzon tavasszal szoktuk vinni kozmetikába.Állatkinzó vagyok?,van ezenkivül 3 törpenyuszim kintiek de egy egész épület az övéké és egy benti perzsa cicám ivartalanitott ő már 6 éves.egyszer régen felraktam egy kérdést és mindennek el lettem mondva hogy állatkinzó vagy stb
2018. febr. 24. 19:11
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
foglalkozva*
2018. febr. 24. 21:41
 22/38 anonim ***** válasza:
87%
Na akkor újra, kedves kérdező, kérlek válaszolj mégis mi a túrónak tetted fel ezt a kérdést?
2018. febr. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:
Látom semminek de már az én listámról töröltem
2018. febr. 24. 21:49
 24/38 anonim ***** válasza:
100%
Mindjárt kiderül, hogy 13 éves és lány a kérdező.
2018. febr. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim válasza:
17%

Sztem nem vagy állatkínzó, hisz ha a kutyáinak van hol aludni ( házban vagy kint ) kapnak enni/inni viszed őket sétálni törődést velük akkor nincs rossz életük!

Mondjuk a kutyaruhát mellőzném hisz állatok az őskorba sem volt ruháját nem fognak megfázni!!!

2018. febr. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
80%
Mellesleg senki nem mondta, hogy a te hibád, hogy a kutya nem mehet be. Na és pont ezért nem veszünk a gyereknek kutyát ajándékba. Újabb tökéletes példa. Te meg hagyd abba a hisztit, senki sem varrta rád ezt a dolgot, teljesen normálisan el lett magyarázva hogy ez nem jó a kutyának tök mindegy kinek a hibájából.
2018. febr. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:
Nem 13 éves vagyok.értem hogy nem a legjobn neki de azért ez messze van az állatkinzáshoz
2018. febr. 25. 09:09
 28/38 A kérdező kommentje:
És fajtatiszta nem 10 ezrekért vette anya törkönyve is van.na ennyi pont eléh volt nekem nem kérek több választ,nem irok tovább ide.
2018. febr. 25. 09:13
 29/38 anonim ***** válasza:
74%
Azért egy shih tzut kint tartani elég meredek... anyád sem komplett, már ne is haragudj. Értsed már meg, hogy egy törzskönyves tenyésztő nem ad kintre kutyát. Inkább beszéld meg jó anyáddal, hogy ajándékozzátok el olyannak, aki bent tartja! Komolyan nem vagytok 100asok.
2018. febr. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
85%

Az a baj,hogy akárhogy felöltöztetheted a shih-tzu-t fázni fog.

Nem kintre való fajta. Bár nem értem,hogy a macska lehet bent de a kistestű kutya nem. Mikor shih-tzunak nem hullik a szőre, a perzsának meg k..ra!! Nincs logika a családban. Ha pedig kutyát bentre nem,olyan fajtát kellett volna választani ami kintre való.


Séta,jó minőségű kaja,foglalkozás vitamim MINIMUM amit biztosítani kell. Semmi pluszt nem írtál ezzel. Ez a kutyatartáshoz jár,hogy az igényeiket kielégíted.

De kis kutyát kizárni már nem éppen ideális.

Nyulakról meg ne is beszéljünk,mikor nagyon érzékenyek a hőmérsékletre,könnyen megfáznak.


Állatkínzó nem vagy,csak a kis kutyát és a nyulakat nem tartjátok teljesen megfelelően.


Vízhatlan ruha is átázik egy idő után! Nekünk is vízhatlan van,de 1 óra vizes időben vagy havas időben való rohangálás után átnedvesedik.

Shih-tzu eléggé ember centrikus fajta,tehát neki lelki törés a kint tartás ez fix.


Szomszéddal meg ne mentegetőz,hogy rosszabbul tartja a kutyáit. Lehet rosszabbul,de amíg te sem tartod 100%ra jól szerintem ne másokkal mentegetőzz.


Ha pedig annyira zavarna már rég rájuk hívhattad volna az állatvédőket!


Legalábbis én szomszédom láncon kint tartja a bulldogjait biztos addig mentem volna már,hogy elvegyék tőle!

2018. febr. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!