Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szomszéd kutya elhallgattatása?

Szomszéd kutya elhallgattatása?

Figyelt kérdés

Kb 10-8 ig vonyít,ugat az ablakunl alatt. A déli altatás egy rémálom. Új szomszédok,gondolom a kutyának is új a környezet.

Délben szoktam neki átdobni egy kis csontot vagy tápot. akkor pár óráig csendben van.

A volt kutyánk után maradt még táp,de ha az elfogy nem akarok erre költeni,vagy vegyek valami olcsó tápot?



2018. febr. 26. 13:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
97%

Én nem örülnék, ha a szomszéd etetné a kutyámat...

SZóval inkább ne.

Beszélj velük, hogy tegyenek valamit. Foglalkozzanak a kutyával, vagy bármi.

Ha ez sem segít, akkor a jegyzőnél kérhetsz birtokvédelmet.


A gyerek meg hozzászokik a zajokhoz.

(van gyerekem is, meg kutyám is)

2018. febr. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Már szóltunk nekik,de bocsánatot kértek amivel nem sokra megyek
2018. febr. 26. 13:14
 3/23 anonim ***** válasza:
6%
Ordíts át neki, hogy csend legyen vagy k....uss!
2018. febr. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Igen... biztos megérti.
2018. febr. 26. 13:18
 5/23 Libers Pertz ***** válasza:
8%
Lehet kereskedelemben kapni ilyen ultrahangos kutya zavaró készüléket.
2018. febr. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Néztem,de drága és azt mondta az eladó vagy működik vagy nem.
2018. febr. 26. 13:31
 7/23 anonim ***** válasza:
95%

A kajával kvázi megjutalmazod, hogy ugat, vonyít - eredmény: még inkább fogja csinálni.

Tehát ne etesd (amúgy sem etetjük más kutyáját), a szomszéddal pedig beszélj ismét, hogy a bocsánatkéréssel nem sokra mész, oldja meg, hogy ne ugasson a kutya egész nap.

2018. febr. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
79%

7-esnél a pont, nem is értem, hogy vezetted le, hogy jó, ha kaját adsz neki :D Lehet, már napok óta azért vonyít egész délelőtt, hogy etesd már meg...

Nem tudsz mit csinálni, a szomszédot kell rávenni, hogy vezesse le a kutya energiáit. Gondolom be van b szva a kertbe és halálra unja magát.

Ha háborút akarsz, akkor bejelentheted a jegyzőnek is.


Az ultrahangos riasztó állatkínzás, aki ilyet használ, amellé én is betelepítenék valami hasonlót. Ha meg megtudnám, hogy a szomszéd ilyennel zaklatja a kutyámat, számíthat rá, hogy én meg őt fogom death metállal 0-24-ben riasztani. Csak éppen annyira, hogy ne üsse meg a minimális zajszintet, de hallja ;)

2018. febr. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
40%
Kedves utolsó, még mielőtt neked állna feljebb, neveld meg a kutyát, ne a szomszédot oktassad ki. Meg addig örülj, amíg ultrahangos kutyariasztóval próbálkozik, nem a patkányméreg volt az első ötlete ;)
2018. febr. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
34%
Hogy a saját portájára meg ki milyen riasztót szerelted be, hogy ultrahangost vagy vércsehangon víjjogót, addig ahhoz neked semmi közöd nincsen, amíg a neveletlen kutyáddal te is csendháborítást követsz el :D
2018. febr. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!