Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szomszéd kutya elhallgattatása?

Szomszéd kutya elhallgattatása?

Figyelt kérdés

Kb 10-8 ig vonyít,ugat az ablakunl alatt. A déli altatás egy rémálom. Új szomszédok,gondolom a kutyának is új a környezet.

Délben szoktam neki átdobni egy kis csontot vagy tápot. akkor pár óráig csendben van.

A volt kutyánk után maradt még táp,de ha az elfogy nem akarok erre költeni,vagy vegyek valami olcsó tápot?



2018. febr. 26. 13:06
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
67%

Kedves utolsó, társasházban élek, míg ki nem költözünk kutyám nincs, ellenben van két macskám. Ettől még el tudom képzelni a helyzetet :)

Tény, hogy én képes vagyok kutyát nevelni, mert volt már a családban, de ha bárki bármilyen megfontolásból olyat tesz bármelyik állatommal, ami neki nagyon nem jó, akkor azt nem fogja megúszni :)

Csak örüljön, amíg a riasztó jut eszébe, mert bárki mérgezi meg az állataimat, az minimum a fogsorától elbúcsúzhat. Nehogy azt hidd, hogy mindenki birkatürelmű, mert egyszer még megjárod.

2018. febr. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
3%
Az ilyen kutyusnak társ kellene. Ha a gazda nem foglalkozik szegénnyel és ennyire igényelné akkor legalább egy kis pajtást szereznének neki. Esetleg ha nektek lenne egy kutyátok a kerítésen keresztül barátkozhatnának.
2018. febr. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
96%

Szánalmas vagy 0%, nem veszed észre? Senkit nem érdekelsz a provokatív agymenéseiddel.


A megoldás az újbóli elbeszélgetés a szomszéddal...

Bár nálunk is volt hasonló, csak a szomszéd nem egy, hanem vagy 4 kutyát tartott a kertjében... Persze lemozgatásról szegénykék nem is hallottak, talán normális kaját sem kaptak, házuk sem volt. Egész álló nap ugattak, vagy vonyítottak vagy veszekedtek egymással. Borzalmas volt hallgatni, de mivel nekem is van egy kutyám a kertben (akit szintén zavart a szomszéd hangzavar :D), ezért nem mertem lépni ellenük, tartottam a bosszúmérgezéstől. És a végén...megszoktuk. Azóta már nincsenek itt kutyák és leghőbb vágyam, hogy a bunkó szomszédunk is eltakarodjon innen. :D

2018. febr. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Nincs valami garancia erre.az ultrahangos riasztóra? Hogyha nem működik visszaveszik?
2018. febr. 26. 14:53
 15/23 A kérdező kommentje:

Amúgy amíg délben csendben van addig nem érdekel,hogy délelőtt azért.ugat,hogy kapjon jutalmat.

1,5 hónapig mem adtam neki semmit,mégis ugatott.

2018. febr. 26. 14:56
 16/23 anonim ***** válasza:
82%
Kaja átdobálással megjutalmaztad, már csak azért is ugatni fog, hogy kapjon még. Plusz ráneveled arra, hogy minden bedobott kaját megegyen, aztán majd ha valaki mérget dob be, azt is boldogan meg fogja enni...
2018. febr. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Akkor nem vesszek tápot,veszek egy ilyen ultrahangos valamit. Hátha.De ha nem használ akkor muszàj etetnem. Az a 1,5 hónap mikor nem tudtak aludni a kicsik egy pokol volt.
2018. febr. 26. 15:27
 18/23 anonim válasza:
33%
Jaj 16-os, most már azért is a kérdező legyen a hibáa, mert a barom gazdája meg elfelejtette lenevelni róla, hogy idegentől nem fogadunk el semmit sem? Vagy manapság ez a divat, hogy minden felelősséget másra kenünk? A te kutyád, te vállaltad, neveld is meg és arról is gondoskodj, hogy ne tudják megmérgezni, ha már eszed nem volt megnevelni, legalább zárd el ha ugat és nem tudod szemmel tartani. Ha meg megmérgezi, mert még ehhez is hülye voltál, lehet menni az atayúristenhez is hőbörögni, senkit nem fog érdekelni rajtad kívül az egész...
2018. febr. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Helyzetjelentés...

Az ultrahang működik. Kicsit nyüszít tőle meg menekül a telek másik végébe. Köszi aki írta!!!

2018. febr. 27. 09:52
 20/23 A kérdező kommentje:

1nap használat után azt tudom mondani tökletes!!!

A kutya egész nap az udvar másik végén volt csendben. Még a hó sem zavarta. Ugye ezt nem tudja megszokni? Nem lesz közömbös neki egy idő után?

Mindenkinek csak ajánlani tudom!!!!

2018. febr. 27. 19:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!