Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS kellenének válaszok mert...

SOS kellenének válaszok mert nagyon aggódom! Mitől volt ez?

Figyelt kérdés

Most ébredtem arra, hogy a kutyának valami mentális porblémája lett úgy viselkedett mint egy (és tényleg nincs rá jobb szó) mint egy fogyatékos ezeket csínálta

Céltalanul bolyongot.

Úgy tűnt, mintha eltévedt és/vagy összezavarodott volna a házban. (az elején még két lábon se tudott álni)

Nem ismert fel és (elkezdte vízszintesen mozgatni a fejét ez kb pár másodpercig csinálta de ez nagyon iesztő volt)

Nem regált a nevére (és ugy kb semmire)

Noha szobatiszta volt (és volt lent este) bepisilt.+hányt

Tudom jól hogy valami baja van és reggel azonnal futok vele az orvoshoz de nagyon nagyon félek hogy elkel altatni még csak 9 éves eddig olyan volt mint egy fiatal kutya. Most lenyugodott és alszik remélem így marad reggelig.



2018. márc. 6. 04:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az epilepszia más nekem volt ilyen kutyám és ha rohama volt akkor görcsösen húzta a lábait,elvágódott a földön, habzott a szája és folyt a nyála meg remeget az egész teste. Ezek a tünetek inkább elbutulásra vagy agyvérzésre utalnak.
2018. márc. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Simán lehet agyvérzés, agydaganat, agyi keringés probléma. Az orvos többet tud mondani, esetleg ha csináltál róla videót (a amai mobilokkal lehet, és ilyenkor nagyon hasznos, mert meg tudod mutatni az orvosnak) lehet ő többet fog látni. Lehet, hogy egy CT vizsgálatot fog javasolni.
2018. márc. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Hát most a doki nincs a másik meg paraszt(beteg a orvos) pénteken ledz akkor viszem.
2018. márc. 6. 16:03
 14/14 anonim ***** válasza:

Inkább valami agyi keringési probléma lehetett, hasonló tünetei nekem is voltak kutyámnak, többször is. Orvos ezt mondta.Kapott rá egy gyógyszert, Karsivan a neve, ezt adtam neki kb.4 évig, 20 évig élt.

De akár lehet kezdődő vércukorgond is, felment vagy lement a vércukra, az is ilyen tünetekkel járhat.

Lehet hogy átmenetileg megvakult, nem látott jól, ez is cukorbetegség miatt is lehet.

Mindenképp vidd orvoshoz, mert ismétlődhet a probléma.

2018. ápr. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!