Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Folyamatosan ugató kutya...

Folyamatosan ugató kutya ellen mit lehet tenni? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szeretnék tanácsot kérni hozzáértőktől.Az a helyzet,hogy a szomszédunkba került egy öreg,csöves házaspárhoz egy staff keverék kutya..A fia egyszerűen idehozta..Pedig nem akarták.az elején az öreget vagy háromszor majdnem szétszedte..Már megnyugodott viszont van egy olyan szokása,ami kezdi az utcát kikészíteni teljesen.Amint a kerítés közelébe kerül valaki,ami napi szinten gyakori eset,egyszerűen magán kívűl,habzó szájjal ugat..Már mindent próbáltam vele..szép szóval,erélyesebben,kicsit odacsapva,vittem sétálni is,hogy hátha fölös energia csak,de semmi eredmény..Olyan decibellel nyomja,hogy egyetlen vakkantására felébredek nagyon sokszor..Már tarthatatlan a helyzet..Mit lehetne tenni?A gazdáját az se érdekelné ha megmérgezné valaki,a kölykeit is a kútba dobálta,jó ha enni ad neki..Most én tüntessem el?Mindenki panaszkodik,már az udvaron láttunk tojást,gondolom valaki nem bírta már..Meg rendőrség is volt kint..

2018. márc. 7. 12:17
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Kaptál választ, állatvédők. Ha ennyire nem érdekli a kutya biztos odaadja neki
2018. márc. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
Édes istenem, nagyon bírom ezeket a kutyavédő keresztes lovagokat..."MEG NE MÉRGEZD SZEGÉNY KUTYÁT!" Majd ha az ablakod alatt közvetlen ugat szerencsétlen állat non stop 24-órán át és már a falat kaparod, az idegrendszered kikészült, aludni nem bírsz, feszült vagy és levert emiatt akkor ne jusson eszedbe utolsó megoldásként ez. Én még soha nem bántottam kutyát, sőt még kiskoromban nekünk is volt. Sajnos a mi helyzetünk is olyan hogy a szomszédban ugat a szájbarakott dög éjjel nappal. Megmérgezni nem fogom de mivel a kedves gazdája baszik vele foglalkozni így a kutya nem csinál mást csak ugat így hát alternatívaként vettem egy jó erős vízipisztolyt és amikor ugatni kíván kedve kap egy kis nevelő célzatú vizet a pofájába. Egyből elkussol. Sajnos olyan világot élünk, ahol egy kutyának lassan több joga lesz élni,mint nekünk embereknek. Nem vagyok én sem kutyautáló, nincs bajom ámblokk a kutyákkal, de amikor eljut arra a pontra a pokolba kívánod őket. Csak egy kis biztatás a kérdés írójának. Kitartást kívánok és keresd az alternatívákat. Légy bátor és ne engedd, hogy egy kutya befolyásolja a hangulatod. :)
2018. ápr. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Igen,sajnos csak azt szűrik le,hogy milyen szemét vagyok.Pedig szeretem az állatokat...Azt már nem fogják fel,hogy az idáig vezető út milyen.Amúgy azóta a rendőrség már megint volt,meg az önkormányzat is..Rohadna meg a gazdájával együtt..De szív is rendesen,mert mindenki ellene fordult,és állandóan baja van belőle..Meg is érdemli.
2018. ápr. 4. 08:54
 24/26 A kérdező kommentje:
Na,azóta megint történtek dolgok...Megharapta a villanyóra leolvasót,és megint a saját gazdáját,akinek konkrétan rohad most a keze,de nem megy el orvoshoz,nehogy kiderüljön,hogy a kutya volt...Rájuk hívtam én is az Önkörmányzatot,de dugdosta a gusztustalan karját,és tagadott mindent...Remélem kap egy vérmérgezést most már.
2018. máj. 7. 14:55
 25/26 anonim ***** válasza:
Szia, mi lett azóta?
2018. jún. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Sajnos semmi...Megint rájuk hívtam az önkormányzatot,de persze minden maradt..Még tűröm egy darabg..Aztán elintézem..
2018. jún. 22. 09:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!