Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tanítsa meg neki a láb...

Hogy tanítsa meg neki a láb melletti sétát?

Figyelt kérdés
3 éves német juhász és sétáljon nagyon húz épp tudom tartani de ha jön egy kóbor kutya vagy macska vagy a járdán megyünk és a kerítésnél jön egy kutya úgy ekránt hogy csak na kutya suliba nem tudjuk vinni sajna hogy lehetne itthon megtanitani neki hogy minden körlülmények között láb méret sétáljon?
2018. márc. 14. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
2018. márc. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugyanígy
2018. márc. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De nem válik be mert ha megfordulok akkor elkezd kibújni a nyakörvből nem tudom miért vagy hogy mert pont jó ha szorosabra veszem akkor már nagyon szoros
2018. márc. 14. 18:33
 4/5 anonim ***** válasza:

A láb mellett tanításhoz először is legyen a kutya lemozgatva előbb, legyen viszonylag fáradt.

Taníthatod a fordulásos módszerrel, megállással, jutalomfalattal is pl.

Tegyél rá félfojtót, abból nem bújik ki, ha jól alkalmazod.

Amúgy a nj munkakutya. Nem tudom, a többi dolog hogy megy, ha a sima séta nem? Szüksége van szabad mozgásra, más kutyákkal játékra, és agyi lefárasztásra, feladatokra is.

Kutyasuliba miért nem tudod vinni? Egy alap tanfolyamot érdemes lenne legalább végigcsinálni vele.

2018. márc. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
mert nagyon messzi van a legközelebbi kutyasuli van még mellete egy keverék kutya is vele tud játszani még futni szoktam vele nyáron meg nyáron meg ha esik a hó a zagyva itt van tőlunk 10 percre oda megyünk le elengedni visszajön.És hogy fárasszam le előtte?Szoktam tanitani parancsokra is ül fekszik pacsi hajol ugrik sántit ezeket tudja.
2018. márc. 14. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!