Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya lenne az ideális?

Milyen kutya lenne az ideális?

Figyelt kérdés

Van már egy kutyám itthon, menhelyről fogadtuk örökbe 6 éve, most 10 éves. Szeretnék még egy kutyust hozni a menhelyről, ahova jelenleg is járok önkénteskedni. Vannak kiszemeltjeim, de nagy a dilemma. Van egy nagyon aranyos, játékos, ugrálós, kicsit neveletlen kutyus, viszont megadó típus, szófogadó, keresi az ember társaságát. Picivel nagyobb az enyémnél, 2 éves. Van egy idősebb, 8 éves, szintén akkora, mint az enyém, viszont elég domináns, lépten-nyomon területet jelöl és nagyokat kapar utána, illetve nem is nagyon érdeklődik felém, viszont ő nyugodt típus. És van egykét kisebb teremtű (nem sokkal az enyémnél), akik visszahúzódó, félénk kutyusok, bizalmatlanok az emberrel szemben. Meg hát vannak az olyanok, akik folyamat pörögnek, nyüszítenek, nem bírják a bezártságot vagy egész nap futnának, én meg emeletesben lakom, nincs udvar.

Az én kutyusom ugye idősebb, nyugis, de barátságos, játékos, viszont nem szereti, ha a fejére ugrálnak.

Nem tudom, szerintetek ki lenne a legjobb döntés?



2018. márc. 25. 15:30
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszi neked is
2018. márc. 27. 11:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!