Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sikerülhet póráz nélkül...

Sikerülhet póráz nélkül sétáltatni a kutyusom? Többi lenn

Figyelt kérdés
Van egy 6 éves kutyusom és szeretném póráz nélkül sétáltatni. Tudja az alapokat és néhány trükköt. Van néhány tippetek, hogy hogy taníthatnám meg neki? Előre is köszönöm!!

2018. márc. 28. 10:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
#10 Nem, nem kapott volna utána mert akkor ott lettem volna. Pont ezért döbbentem le én is, mert azt hittem engem sem lep már meg. Ha már előfordult volna, nyilván nem lett volna elengedve. Ez azért történt meg, mert nem figyeltem elégge, ami soha nem történt volna meg ha a kutya pórázon van.
2018. márc. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én tudnék újat mutatni itt tele van támadó vaddisznóval nem győzik csapdázni/lőni az ide tévedt családokat malaccal vannak nagyon veszélyesek a kutyát simán kinyírnák:((..

Holott nem erdő szélén lakom mostanában ideszoktak..

2018. márc. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!