Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki a szemét ilyen esetben?...

Ki a szemét ilyen esetben? Tudom, hogy gyilkosság, de 3 kisgyerekről van szó.

Figyelt kérdés

Apósommal lakunk együtt (fél ház az övé, fele a miénk). Kb 2 éve vett egy nagy káj kutyát, az egyik gyerekre már rátámadt, szerencsére nem lett komolyabb baja. Be van zárva ha após nincs itthon, de többször kitört már a "kennelből". Volt, hogy hoztam haza a kisfiam az az oviból, de a kutyáról nem tudtunk bemenni. 3 órát álltunk a kapuba amíg após hazaért a munkából és bezárta. A szomszédok is rettegnek tőle. Ha kint van nem merik a saját udvarunkra sem kiengedni a gyerekeket, nehogy átmenjen a kutya.

Többen szóltak apósnak altassal el vagy vigye el. De nem. Előbb utóbb lefogják mérgezni, de félek hogy a valamelyik gyerek találja meg a mérget.

Mit lehetne tenni?

Apóssal nem lehet beszélni, nem adja a kutyát.



2018. ápr. 4. 19:49
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

Úgy gondolom nem az én/mi feladatunk ellátni, főleg nem fogok még több pénzt fizetni érte. Mikor a szomszéd nem tudom hány tízezres kutyáját,macskáját tépte szét is mi fizettünk, mert apósnak nem volt pénz. Nekem sem pénzem sem időm nincs kutyátnevelgetni, ha lenne akkor vennék.

Most annyit még ráköttünk, hogy eljön apum és csinál egy extra erős kennelt, amiből nem tud kijönni. Ha kell körbefalazom!!

Írtam a legközelebbi állatvédőknek, akik azt mondták nem tudnak segíteni, mert nem tilos így tartani a kutyát.

2018. ápr. 8. 10:33
 22/30 A kérdező kommentje:
*ráköltünk
2018. ápr. 8. 10:34
 23/30 anonim ***** válasza:
75%
meg tudlak érteni, de egyet te érts meg: ő nem azért ilyen, mert gonosz. apósod megvette, és nem foglalkozik vele. egy pásztorkutyának főleg kell a mozgás, szörnyű lehet egy ketrecben élni. én elhiszem, hogy nincs időd, meg pénzed, és nem akarsz vele foglalkozni, de kérlek ne altasd el. ő egy ártatlan állat, akinek egy kis törődésre lenne szüksége, és nem viselkedne így. nem lett szocializálva. ha írsz nekem priviben, segítek neked abban, hogy hogyan lehet megoldani ezt a helyzetet, sok kutyás ismerősöm van, találunk neki helyet! csak ne bántsátok, nem érdemli meg.
2018. ápr. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Megharapta az újságkihordót. Másnap kijött valami állatorvos, de nem a miénk hanem a megyei,beszéltek apóssal és elaltatták. Azóta mindenki mondja, hogy ez nem szabályos meg karantén meg stb. Meg, hogy jelentse fel após, de lassan beletörődik.
2018. ápr. 19. 15:28
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsétlen állat!

De legalább ne engedjétek, hogy másikat hozzon!

Állatkínzás!

2018. ápr. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Már tervezgeti, de kértük, hogy legalább őszig várjon amíg elköltözünk.
2018. ápr. 19. 15:32
 27/30 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%

Harapás után TILOS elaltatni, minimum 14 napot kell várni a veszettség felbukkanása miatt, karanténban.

NE legyen új kutyája apósnak, próbáljatok meg hatni rá

És igen, teljesen szabálytalanul altatták el csóri kutyát!!! :(

2018. ápr. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
38%
szerintem ez a kérdés kamu. de ha nem, akkor te meg egy gonosz ember vagy.
2018. ápr. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Nem kamu. És semmi közöm nem volt az altatáshoz.
2018. ápr. 20. 23:01
 30/30 anonim ***** válasza:
47%

jaja pont jól jött ki, nem? ezt kérdezgetted, és pont elaltatták, de neked nem volt hozzá közöd. Te csak nézted az ablakból és örültél.


ez azért nem egészen így működik, ahogy leírtad.

2018. ápr. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!