Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek, ha anya nem vesz...

Mit tegyek, ha anya nem vesz és nem ad zsebpénz kutya eledelre (se semmi másra)?

Figyelt kérdés
A kaját még meg tudom oldani. Odaadom neki a vacsorámat. De honnan szerezzek pénzt bolha, kullancs elleni szerekre, oltásokra?
2018. ápr. 14. 22:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

rád mérgesek és ezért a kutya szívjon.


Meg sem kellett volna engedni a kutyát,szerencsétlen.


Beszélj a menhellyel.


Ha beteg lesz akkor ki fogja azt fizetni?? Vagy hagyjátok meghalni?

2018. ápr. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
49%
Egy az hogy anyádnak nem egy ártatlan állatot kéne bűntetni hanem téged. A másik attól hogy piszkálnak mér kell az életed elcseszé...ét most el kezdened? Lehet unalmas meg minek tanulni rossz a suli hozzá állás uralkodik ép de később hidd el megbánod. Nekem minden sulim meg van jó eredménnyel amit tiniként akartam ledig utáltam de simán bevállalnék még párat amivel eltudnék más helyre helyezkedni pedig csak 21éves vagyok. Amúgy jó oke komoly gondod okoztál a kasszanál de mi van ha a kutya megbetegszik és arra menne a kieső pénz akkor anyád nem fizeti? Vagy ha neked lenne ne adj úr isten olyan bajod? Bizniszeld meg vele hogy inkább sóza a nyakadba az összesházi munkát de ne a kutya szívjon már életében másodszor egy ember felelőtlensége miatt.
2018. ápr. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Amit itt írtál, menj el a menhelyre, és ott mondd el! Hogy segítsenek. Nehogy már szegény kutya éhezzen, nélkülözzön meg dolgokat, mert te hanyag voltál! Ha elszúrtad, most neked a kötelességed hogy a kutyát kimenekítsd a bajból, mert miattad és a lelketlen anyád miatt ő járja meg.Miért a kutyát bünteti? Ki hozta el a kutyát menhelyről?Ha anyád, akkor valamit itt nekünk nem valósan írsz le.12 évesnek nem hiszem hogy kiadnak kutyát.

Nekem kicsit ez olyan kérdés, mintha felnőtt írta volna, mert nem akar pénzt költeni a kutyájára vagy nincs pénze rá, és így akar szerezni rávalót. De akkor egyenesebb dolog lenne, így kitenni a kérdést, talán akkor találhatna támogatót.

2018. ápr. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Csak van valami zsebpénzed? Féreghajtót elég, ha 1-2 hónaponta kap. Oltásra meg ha jól tudom csak évente kell vinni. Addig csak feloldja a büntidet. Csak annyi zsebpénz kéne, amin veszel neki száraz tápot, ami egész nap előtte lehet+ este a vacsorád. A mi kutyánk sem kap többet, nincs prémium táppal etetve, nem szobakutya, de kap helyette rengeteg tördést és szeretetet és már 10 éve él. Ezt azért írom, mert szerintem közel sem olyan rossz a helyzet, hogy vissza kéne vinned menhelyre. Itt falun az emberek 90% a így tartja a kutyáját, sőt a legtöbben még oltásra sem járnak velük. Ha viszont eddig be volt oltva nem valószínű, hogy pont most fog lebetegedni. Szerintem is elég hülye büntetés ez, de ha ez van, próbáld meg valahogy jóvá tenni, vagy felelősségteljesen gondoskodni a kutyádról
2018. máj. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Anyád jó nagy idióta.

Ebben a történetben csak szegény kutyát sajnálom, nyilván te is hibás vagy, hogy lógtál, de nem így kéne büntetni.

Fhu de felidegesített a kérdés.

2018. máj. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Itt nem az iskolával van a baj, hanem édesanyáddal.
2018. aug. 6. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!