Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kuvasz tényleg nagyon hűséges?

A kuvasz tényleg nagyon hűséges?

Figyelt kérdés

Nagybátyámnak kuvasza van,mindenhova követi akár a kertbe megy,akár a pincébe.Ha konyhában van mindig mellé fekszik vagy ha tvt néz akkor is.Nagyon hűséges,lojális és odaadó.

Kutasuliban is van egy kuvaszos ember őt kérdeztem és ugyanezt mondta.Kérdeztem más kutyatartókat akik szintén őrző vagy juhászkutyát tartanak más fajtákat és azok nem ilyenek.Akkor most ez fajtajelleg vagy inkább kutyajelleg vagy nevelés?



2018. ápr. 17. 21:49
 1/3 lugoka ***** válasza:
Inkább kutyafüggő lesz. Persze a jó kapcsolat is kell a kutyával.
2018. ápr. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak ezt tudom mondani. Ha leülök a földre belefekszik az ölembe. Ha rossz kedvem van nem ugrál és csóválja a farkát ahogy mindig hanem hozzábújik.
2018. jún. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem két kan kuvaszom van és bizony igazi bújós kis mackók. Egyfolytában velem lennének ha tehetnék. Pontosan így van ahogy már írták, ha leülök másznak az ölembe. Imádnivalóak. Ettől függetlenül remek házörzők.
2018. jún. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!