Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csau-csau vagy a mudi a jobb...

Csau-csau vagy a mudi a jobb egy ötödikes lánynak?

Figyelt kérdés
2010. jún. 12. 20:53
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Utolsó: minden kutyának van tünete ha rosszul nevelik. A mudi éppen ugat. De garantálom hogyha jól neveled akkor nem fog feleslegesen ugatni. Az enyémek is szeretnek ugatni és utálják az idegeneket, bevadulnak simán megharapnákn úőket ha ki tudnának menni, de annyit mondok ajjaj, és már spuriznak is vissza hozzám. Nevelés. Ha bent vannak a házban meg sem mukkanak amíg alszok. Ha 12 órát alszok akkor 12 órán keresztül alszanak velem és csöndben vannak. Sokszor jön hozzánk idegen kutya akire vigyázok és mindig probléma nélkül elfogadják pedig allergiásak a területháborításra nagyon. Persze lehet az előélete miatt ilyen. Mindegy. A lényeg az hogy minden kutyának lesz valami baja ha nem nevelik rendesen.
2010. júl. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Nekem 5 kutyám van: 1 Csau-csau, 1 Mudi, 1 Shar-pei, 1 Rottweiler, 1 tacskó keverek


Hatalmas kertünk van , ami kell is az 5 kutyánknak. De legfőképpen a Mudinak mivel nagyon hiperaktív tud lenni, és gyakran terelni akarja a többi kutyámat és a lovaimat.De a Mudit nem ajánlom ha nem tudtok vele rendszeresen foglalkozni, mert akkor sokat fog ugatni, és unalmában elkezdheti megművelni a kertet is. A Mudit lekell fárasztani szellemileg is, és sok mozgás kell neki.


A Csau-Csau pedig nyugis kutya. De ahogy előttem is írták néha rájön az 5 perc és akkor csak rohangál körbe-körbe. Az én Csaum nagyon bújós kutya. Es alapengedelmességi feladatokat is tudja plusz meg pár agility akadályt.


Az én Csaum és a Shar-peim eléggé egy hullámhosszon vannak.

2010. aug. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
az utolsótól kérdezném,hogy a csaud hogy jön ki a többi kutyával? Gyakran van köztük összezördülés? Mert nekem most van kis csaum 4hónapos,és a másik kutyusunkkal már most vitáznak, és hiába szedem szét őket megy utána és ugrik megint neki. Ez később még rosszabb lesz? Mert az előző csaunk fiú volt s miután felnőtt külön kellett zárni a másik kutyától. Most 2 lány kutyánk van. most is ez lesz a sorsuk vajon?
2010. aug. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Hat az enyém nem mer szemtelenkedni, mert o az egyik legfiatalabb és ha nem viselkedik nagyok megrendezik. De csak annyira, hogy tudja, hogy hol a helye. Nala csak a Rotim fiatalabb. De amugy en mindegyikkel jarok kutyaoviba es kutyasuliba is, ugyhogy nincs ilyen nagykomolyabb verekedes koztuk.


Bocs a helyes irasert, de laptoprol irok , es nem tudok ekezetes betut irni.

2010. aug. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!