Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan működik az állat...

Hogyan működik az állat örökbefogadás?

Figyelt kérdés

Sziasztok

16éves lány vagyok, és szeretnék örökbe fogadni egy kiskutyust. Már annyira szeretnék egy kis kutyust....szeretgetni, ápolni, játszani vele...:)

És azért az örökbefogadást választottam, mert azzal életet is mentek. De sajnos nem tudom, hogy hogyan működik ez az egész. Létszíves írjátok le nekem, hogy hogyan működik, és mik kellenek hozzá. Előre is Köszönöm. :)


2010. jún. 13. 16:08
 1/5 Akiteki ***** válasza:
Elmész egy menhelyre, kiválasztasz egy kutyust és hazaviszed. Ennyi.
2010. jún. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Télleg ez ilyen egyszerű? :)

És, nem kell rávárnom? Egyből haza is hozzhatom?

2010. jún. 13. 16:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi odamentünk megmondtuk melyik tetszik, magunkról is mondtunk valamit. Aztán a kezünkbe nyomták, kitölöttek valami papírt, pár tanács, egy kis adomány és már hoztuk is el. Azóta feléje se néztek. De szerintem felnőttet is vigyél mert te még fiatalkorú vagy.
2010. jún. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ahogy nálunk müködik:

jössz anyukáddal, apukáddal mert 18 év alatt nem adunk ki kutyát

kiválasztod a kutyust a gondozok segitségével

megirjuk a szerzödést

időpontot egyeztetünk mikor viszi ki a menhelyes auto a kutyát hozzátok, ami egyben terepfelmérés is

és kivisszük az ebet (ha még nem volt ivartalanitva akkor ivartalanitás és varratszedés után)

2010. jún. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Menhely függő...de 18 év felüli mindenképp kell.

Melyik menhelyről hoznátok?

Van ahol papír kitöltések után rögtön viheted, van ahol először megnézed, elbeszélgettek és csak később a menhelyiek viszik ki neked hogy leellenőrizek a körülményeket. De a legtöbb alapítvány előbb utóbb ki küld valakit hogy megnézze a helyzetet...

2010. jún. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!