Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kissé megváltozott a kutyám....

Kissé megváltozott a kutyám. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Keverék kutyus, 4 éves. A folyosón van a helye, nincs elhanyagolva. Tegnap délután felvakkantott (ami félig egy kis vonyítás és egy ugatás ötvözete volt), rögtön megnéztem, mi történhetett. Kicsit furcsa volt, mert mindig két lábra áll, de most épphogy megemelkedett és visszaült. Még tegnap megnéztem kint az udvaron is, de nem hiszem, hogy a lábával lenne valami, mert rohangált -ahogy szokott és meg is néztem a lábait. Végigtapogattam a hasát is és az egész testét, sehol nem volt kemény, vagy furcsa, nem is jelezte, hogy fájna neki.

Ma reggel ugyanez volt, kicsit olyan, mintha depressziós lenne (egyszer volt hasonló, de akkor fél nap alatt elmúlt). Nagyon bújik. Ezt is szokta csinálni, odajön és ráül a lábamra, hogy simogassam, de tegnap és ma sokkal jobban.

Talán lehet székrekedése, mert reggel kicsit kevesebbet és mintha nehezebben ürített volna.


Tudnátok tanácsot adni, mi lehet vele? Nagyon aggaszt, csak gondoltam megkérdezem, mielőtt orvoshoz viszem.


2018. ápr. 30. 08:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Fájdalma van. Vidd orvoshoz. Ultrahang, esetleg röntgen nem árthat. Figyeld azt is, miben viselkedik furcsán. Nem eszik, több vizet iszik a szokásosnál, furcsa hangokat ad. De a kérdésed alapján nem vagy kezdő kutyás, pont ezekre figyelsz.
2018. ápr. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Valamije fáj. Szerintem a csípője. Lehet, hogy azért is ment neki nehezebben az ürítés, mert fáj neki a "guggolás". Vagy tényleg székrekedése van. Majd megmondja a doki. Jobbulást!
2018. ápr. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vidd el orvoshoz mindenképp! Lehetséges, hogy porckorong serve van!! Az orvos megvizsgálja, és tud segíteni. Nagyon úgy néz ki, hogy valamije fáj nagyon.
2018. ápr. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek! A blöki jól van, szerencsére nem volt és nincs komoly baja.
2018. máj. 5. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!