Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Befogadtunk egy kutyát, én...

Befogadtunk egy kutyát, én nagyon megutáltam pedig én akartam legjobban, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Utcáról befogadott kutya.

Nagyon nagyon csúnya szegény. Tél elején dogadtuk be,hogy ne fagyjon meg.

A lakótársaim(1udvaron belül van 3 apartman) is megszerették,de csak én gondozom,még a párim sem szokta mégis engem elkezdett letojni. Mindenkihez ment oda nyalizni engem meg letojt.

Egy idő után már nem foglalkoztam vele és lassan meg is utáltam.

Most lett pár hete egy kiskutyánk,őt is bántja,szóval el akarom vinni a nagyot. De párom sem akarja meg a többi lakó sem. De foglalkozni sem akarnak vele. Mióta én nem hordom sétálni azóta nem volt. Fésülés,fürdés ugyan ez.



2018. máj. 3. 13:05
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
95%
Legközelebb gondolkodj el mielőtt hirtelen magadhoz veszel egy állatot, mert nem csak egy hétig van munka a tartásával. Beszélj a többiekkel, hogy segítsenek neki gazdát találni a neten. Többen talán egyszerűbb. Ha fajtajellegű, a fajtamentők segítenek. De még egy menhely is jobb, mintha megint kitennétek az utcára.
2018. máj. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
95%
De miért lett még egy kutyátok, ha az eddigit is utálod? Szegénynek nem ugyanez lesz a sorsa? Dehogynem...
2018. máj. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

Nem a munkával van baj. Én szivesen csináltam mindent. Csak ez,hogy pont engem nem szeretett mikor tőlem kapott mindent. Én vittem mindenhova,én tanítottam,játszottam vele. Nagyon elszomorított, a szomorúság átment haragba majd utálatba.

Annyi embert kérdeztünk már,de senkinek nem kell. Tényleg nagyon csúnya és ijesztő szegény.

2018. máj. 3. 13:17
 4/36 A kérdező kommentje:

Volt már régen is kutyám az összeset szerettem.

Engem is mindig szerettek. Idegen kutyák is. Csak ez nem

2018. máj. 3. 13:19
 5/36 anonim ***** válasza:
100%

Remélem nem lesz gyereked, mert a gyerekeknél is van ez a korszak, amikor mindenki újdonság, és érdekes, anya meg tök természetes, hogy ott van, inkább kissé "unalmas", vagyis megszokott.

Akkor a gyerekedet is lepasszolod, és lesz másik? HÁTHA az más lesz? És ha nem?


Miben nyilvánul meg, hogy a kutya "nem szeret"?

2018. máj. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

Mindenkihez odamegy hátravágja magát,hogy simogassa,nekem nem. Ha bárki hazaér ft oda körbehízelgi,nekem nem.

Engem kb levegőnek néz.

Mikor még játszottam vele akkor is az volt,hogy csak addig játszott velem amig valaki ki nem jott. Ha valaki csak tanulni jott ki akkor is ott ult inkabb az asztal mellett minthogy velem játszon.

2018. máj. 3. 13:26
 7/36 anonim ***** válasza:
92%

Hát ez elég hihetetlen történet, már ne is haragudj.

Nekem is van olyan ismerősöm, aki ki van akadva, hogy nem szereti a macskája. Állandóan ordít vele és megüti, mégis min csodálkozik?

2018. máj. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Nem kiabáltam rá soha. Megütni meg foleg nem.
2018. máj. 3. 13:33
 9/36 anonim ***** válasza:
91%
Te ezt a kutyát soha nem is szeretted, és most, hogy megjött az új kiskutya le is passzolod szépen.
2018. máj. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim válasza:
100%
És? Attól még, hogy ilyen a természete nem azt jelenti, hogy téged leszar. Az gyerekek is sokszor úgy gondolják, hogy amit a szülők adnak éveken át az természetes dolog, mikor nem az. Egy szülő tudja, hogy ő is ilyen volt ezért megéri azt, ha a gyereke közömbösen bánik vele, míg a barátai előtt kimutatja a foga fehérjét. Az állattal úgy kell bánni mint egy gyerekkel.:) Ha menhelybe rakod mert nem bírod nevelni, akkor az majdnem olyan mintha a gyerekedet nem utcára tennéd ki hanem gyerekotthonba. A te kezedben a döntés, aranyos vagy, hogy nem hagytad megfagyni, de miért adtál neki ennyi értéket ha most ezt mind el akarod dobni vele együtt!? Gondold meg mit teszel, remélem tudtam segíteni!:)
2018. máj. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!