Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Befogadtunk egy kutyát, én...

Befogadtunk egy kutyát, én nagyon megutáltam pedig én akartam legjobban, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Utcáról befogadott kutya.

Nagyon nagyon csúnya szegény. Tél elején dogadtuk be,hogy ne fagyjon meg.

A lakótársaim(1udvaron belül van 3 apartman) is megszerették,de csak én gondozom,még a párim sem szokta mégis engem elkezdett letojni. Mindenkihez ment oda nyalizni engem meg letojt.

Egy idő után már nem foglalkoztam vele és lassan meg is utáltam.

Most lett pár hete egy kiskutyánk,őt is bántja,szóval el akarom vinni a nagyot. De párom sem akarja meg a többi lakó sem. De foglalkozni sem akarnak vele. Mióta én nem hordom sétálni azóta nem volt. Fésülés,fürdés ugyan ez.



2018. máj. 3. 13:05
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
89%

Szívesen elmagyarázom, mi a "bajom" a kérdezővel

- mentett egy kutyát, ez tényleg klassz. NEM úgy mentette, hogy ideiglenesre, nem keresett neki gazdát, hanem befogadta, FELELŐSSÉGET vállalt érte - de jó, vegyük úgy, hogy túl optimista volt

- MIUTÁN a kutya nem hízelgett neki úgy, mint másoknak, megsértődött, mint egy óvodás, és ELDOBTA, ahelyett, hogy dolgozott volna a kapcsolatukon - még ez is érthető, ha mégoly gyerekes is.

- az viszont már NEM védhető, hogy közben beszerzett egy újabb kutyát is, miközben a jelenlegivel sem találja a hangot. Azzal mit fog csinálni, ha oda mer menni egy kis simiért a szomszédhoz??? (Vagy bármi mással "felingerli" ezt az "érett" gazdit???)

2018. máj. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:

Uj gazdit keresunk neki.

Itt annyian osztanak.

Heves megyeben vagyunk,lehet jönni érte

2018. máj. 3. 20:28
 33/36 A kérdező kommentje:
De többen írtátok,hogy ez oké,hogy tojik rám. Akkor ha nem bántja a kiskutyát tőlem maradhat. Enni,inni kap. Meg a többiek néha megsimogatják. Köszi a segítséget :)
2018. máj. 3. 20:32
 34/36 anonim ***** válasza:
52%
Már tudom, merre nem szabad utazni az országban, nehogy összefussak veled, még véletlen pofán köpnélek.
2018. máj. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
82%
Az amúgy komoly nevelési probléma ha bántja a kiskutyát, mert normálisan nevelt kutya nem bánt kölyköt soha. Kicsit el kéne gondolkoznod mit csináltál rosszul.
2018. máj. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%

Milyen kutya? Mennyi idős, mekkora?

Nekünk is volt ilyen időszakunk, amikor az atyúristenért sem akart szót érteni velünk, de minden más érdekelte. Nem szabad feladni, ez nem azt jelenti, hogy Ő most akkor nem szeret Téged. Csak érdeklődő kutya. Téged már bőven megszokott, főleg, ha tényleg annyit foglalkoztál vele, ahogy mondod. És most más érdekli. Szeretne másokat is megismerni. Erre nagyon jó, ha elviszed egy nagy sétára akár napi szinten és minél több emberrel, gyerekkel, állattal ismerteted meg, miközben végig szaglássza az utat. Így lekötöd a kíváncsiságát. De terhesen és egy kölyökkutya mellett ezt már nehéz lesz megoldani.

2018. máj. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!