Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Befogadtunk egy kutyát, én...

Befogadtunk egy kutyát, én nagyon megutáltam pedig én akartam legjobban, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Utcáról befogadott kutya.

Nagyon nagyon csúnya szegény. Tél elején dogadtuk be,hogy ne fagyjon meg.

A lakótársaim(1udvaron belül van 3 apartman) is megszerették,de csak én gondozom,még a párim sem szokta mégis engem elkezdett letojni. Mindenkihez ment oda nyalizni engem meg letojt.

Egy idő után már nem foglalkoztam vele és lassan meg is utáltam.

Most lett pár hete egy kiskutyánk,őt is bántja,szóval el akarom vinni a nagyot. De párom sem akarja meg a többi lakó sem. De foglalkozni sem akarnak vele. Mióta én nem hordom sétálni azóta nem volt. Fésülés,fürdés ugyan ez.



2018. máj. 3. 13:05
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:

Akkor nem fogadtam volna be. Amugy en tudom,hogy mit ereztem. Tehat irhatsz bármit. Állatvedok foglalkoznam ilyesmivel?

Mi sajnos nem találunk neki gazdit. Annak hogy kerti dísz legyen meg nincs sok ertelme.

2018. máj. 3. 13:38
 12/36 anonim ***** válasza:
99%

Nem tudom, hány éves lehetsz, de max. 12-nek gondolnálak a hozzáállásod alapján. Az alapján meg, hogy lakótársad meg párod van 18 fölött kéne, hogy legyél.

Adtál fél évet a kutyának és most kb. ott tartasz vele, mint az előző gazdája tarthatott, mielőtt kirakta az utcára.

Nagyon csúnya a kutya - hát nyilván az volt akkor is, amikor befogadtad.


Amíg nem fogadod el, hogy a kutyatartás (ide értve a befogadást is) felelősséggel jár, addig inkább ne fogadj be kutyát.

2018. máj. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:

21 vagyok

Többet nem is fogok.

Nem a külső ami baj

Az csak annyiból,hogy senkinek nem kell

2018. máj. 3. 13:57
 14/36 anonim ***** válasza:
93%
A kérdező bizonyára minden egyes nap odamegy a szüleihez, és körbehízelgi, ölelgeti, puszilgatja őket órák hosszat. :)
2018. máj. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
98%

Az én kutyám is jobban örül azoknak akiket ritkan lat.

De ha baj van vagy fél akkor hozzam jön.

Pedig konkrétan kinyalom a segget. De nem haragszom rá emiatt, ettől o meg szeret.

2018. máj. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
94%

Jaj, az én kutyám 9 éves. Annyi de annyi bosszúságot okozott már (8 hetes kora óta van velünk).

A férjem egy párszor már mondta, hogy ez volt az utolsó, következőnél megy a háztól. Még mindig velünk él. Élete végéig így lesz.

Mert szeretjük. AZ összes hülyeségével együtt. Ő ilyen. Ilyennek fogadtuk el. Rengeteg öröm is van benne, nem csak bosszankodás.


Te sosem szeretted ezt a kutyát igazán. Csak sajnáltad. De az nem elég.

Remélhetőleg a kicsi nem fog az ő sorsára jutni. mert egy kölyök nem csak "úgy érzem nem szeret", hanem rombol. Harap. Makacskodik. Szófogadatlan. STB.

Úgyhogy kösd föl a gatyád, vagy még most keress mindkettőnek gazdit!


És továbbra is azt mondom: NE LEGYEN SOHA GYEREKED! A felelősség nem az erősséged.

2018. máj. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
6%
Add le a sintértelepen, hogy még télen mentetted, de nem tudsz vele foglalkozni már. Szerintem az a kutya így is nagyon szerencsés, hogy valaki befogadta a nagy hidegben és nem fagyott meg.
2018. máj. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
Van egy 2éves kislányunk és úton a kistesó.
2018. máj. 3. 14:33
 19/36 anonim ***** válasza:
86%
Nyilván érzi rajtad a pozitív és végtelenül kedves hozzáállást... egy ilyen embert én se szeretnék.
2018. máj. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
87%
Kerestél már a gyereknek árvaházat arra az esetre, ha olyan g**i lesz, amilyen géneket tőled örökölt?
2018. máj. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!