Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Befogadtunk egy kutyát, én...

Befogadtunk egy kutyát, én nagyon megutáltam pedig én akartam legjobban, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Utcáról befogadott kutya.

Nagyon nagyon csúnya szegény. Tél elején dogadtuk be,hogy ne fagyjon meg.

A lakótársaim(1udvaron belül van 3 apartman) is megszerették,de csak én gondozom,még a párim sem szokta mégis engem elkezdett letojni. Mindenkihez ment oda nyalizni engem meg letojt.

Egy idő után már nem foglalkoztam vele és lassan meg is utáltam.

Most lett pár hete egy kiskutyánk,őt is bántja,szóval el akarom vinni a nagyot. De párom sem akarja meg a többi lakó sem. De foglalkozni sem akarnak vele. Mióta én nem hordom sétálni azóta nem volt. Fésülés,fürdés ugyan ez.



2018. máj. 3. 13:05
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
92%

ÉS?????

Amikor befogadtad a kutyát nem volt gyereked??? DE! Akkor minek lett még egy kutya???


Mint írtam az én kutyám 9 éves. A fiam meg 5. Mégis mindkettő velünk él! És ez így is marad!

2018. máj. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim válasza:
69%
Csak nehogy a gyereked is a menhelyen vagyis bocsánat árvaházban kössön ki.
2018. máj. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:

Ti nagyon bolondok vagytok.

A kutya az egy állat. A gyerek meg egy ember. A saját véred. Azért ne vegyük már őket egy lapon.

2018. máj. 3. 15:18
 24/36 anonim ***** válasza:
95%

Oszinte leszek en megertelek, nincs annal rosszabb, mikor ugy erzed az ido es energia, amit beleteszel nem terul meg (vagy ugy tunik). Kicsit ez olyan ez mint egy parkapcsolat, nem tudhatod ez a kutya min ment keresztul, milyen "hozott" dolgai vannak, amik megnehezitik a feloldodasat (pl. mondjuk fel a noktol, mert verte egy). A mi befogadott kutyanknak majdnem 1 ev kellett, ahhoz, hogy feloldojon es vegre megtalalja a helyet.


A masik, lehet nem kommunikalod jol a "kutyak" nyelvet, nem feltetlen erted a kutya, miert viselkedik "igy". A kutyanak kell egy eros vezeto, lehetsz te barmilyen kedves aranyos, ha nem latja rajtad, hogy kovetkezetes, nyugodt es hatarozott vagy, akkor a kutya szemeben te csak "egy jatszotars" vagy.


Mielott feladnad, en javaslom, hogy olvass picit utana (akar vedd igenybe egy hozzaerto segitseget par alkalommal), hogy mit "var" el toled a kutya es kezd az alapoktol. Lehet csak nem megfelelo utat jartatok ti ketten be. Szerintem ne add fel, viszont ha ezek utan sincs sikered, akkor lehet egyszeruen nem passzoltok. Ritkan ilyen is van, akkor mindkettotok erdekeben lehet megiscsak erdemesebb lenne megfontolni a tovabb adasat, mert ez kb. senkinek nem a legidalisabb.

2018. máj. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
93%
Az én kutyám fel se kel mikor hazaérek, tök simán alszik tovább, nem annyira bújós, nem igényli a simogatást. Bezzeg ha jön egy jó büdi hajléktalan már ott kuncsorog a simiért...😁 Ez van, így szeretem.
2018. máj. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
70%
Az ember is állat, kivéve, aki gyökér.
2018. máj. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
30%
Gyűlöletkeltés helyett egyébként lehetne választ adni is a kérdésre! A kérdező megmentett egy kutyát a fagyhaláltól és ez tisztelendő dolog. Ehelyett mit kap? Mindenki gyűlöli, mert nem akarja megtartani... Na szép!
2018. máj. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
26%
Aki nyomja a piros kezet az egyébként elmagyarázhatná, hogy miért baj az, ha valaki nem akar megtartani egy mentett kutyát? Ezen az elven, akkor az állatvédőket is gyűlölni lehetne, mert ők is megmentik az állatokat és továbbpasszolják másnak. Gondoljatok bele, ha télen megmentek 20 kutyát a fagytól, akkor mindről nekem kellene utána gondoskodni élete végéig? Miféle logika ez?
2018. máj. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
51%

Abban nincs semmi logika, amit te írsz. Nem továbbpasszolják, hanem szerető családot keresnek neki.

A kérdező ellenben el akarja tüntetni a kutyáját.

2018. máj. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
28%
Nem látom hol írja, hogy el akarja tüntetni. A kérdésében az van, hogy "mit tegyek?", erre egy jó tanács lehet az is, hogy keressen neki szerető gazdákat.
2018. máj. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!