Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Máltai selyemkutya vásárlás?...

Máltai selyemkutya vásárlás? Tenyésztőnél milyen árban vannak? Esetleg akinek van kutyája leírná hogy kitől és mennyiért vette?

Figyelt kérdés

Ez még csak a jövő zenéje de szeretnék felkészülni. Sajnos nem túl sok jó és aktív oldalt találtam a tenyésztőkről, ha valaki ismer jó kenneleket és linkelne vagy esetleg listát a kennelekről azt nagyon megköszönném.

Persze rendes helyről akarom venni, de nem tudom mire számítsak. Milyen árak vannak körülbelül hobbi szuka kutyusra?



2018. máj. 6. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy tenyésztős kutya 150.000ft körül van. Ha ez túl sok, akkor fogadj örökbe, érdeklődj fajtamentőknél. De semmi esetre se vegyél ideggyenge, beteges kutyát szaporítótól, 50-80ezerért, mert ezekre az állatokra semmi garancia... Sokszor kölyökként fajtatisztának látszanak a fehér kis pamacsok, aztán 4-5 hónapos korukra terrier formát vesznek fel, hosszú szőrrel. Rosszabb esetben pedig pár hónaposan elpusztulnak. :/ Ezt se a kutyának, se a gazdinak nem jó átélni.
2018. máj. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék szapisat és nem szeretnék egyenlőre fajtamentőtől sem, csak nem tudtam az árakat (hallottam fajtákat ahol az alsó határ 300-400 ami azért kicsit sok lenne már számomra), és mivel nem találtam túl sok kennelt azért kértem segítséget. Tisztában vagyok vele hogy 100-150nél kezdődnek a törzskönyves kutyusok, ez az az ár ami nekem még bele fér. Illetve találtam kenneleket, de egyiknél 2013-nál megállt az élet, a másik csak idézőjelesen kennel mert adott magának kennelnevet de hobbi szaporító szóval gondoltam van aki többet tud nálam és segít nekem ebben. :)
2018. máj. 6. 17:20
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Facebookon próbálj utánanézni, fajtacsoportokban, ill. a tenyésztő v a kennel nevére keresve. Sok esetben nem frissítik a honlapokat mert lusták vagy nem értenek hozzá, de attól még lehet működő kennel.
2018. máj. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!